Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan emberek akik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan emberek akik?

Figyelt kérdés

Az exeik által hagyott sérelmeket függetleníteni tudják az új ismertségektől és nem azt keresik állandóan h az új miben hasonlit az exre, az ex miatt az újtól (ha jobb is és teljesen nyilvánvalóan fontos neki a másik) is tart, elitéli, állandó negativ forgatókönyveket gyárt, stb stb.

Tahát tudja újként kezelni az újat és őt látni, nem állandóan az ex általi sérelmek miatti köd homályositja el..


2020. febr. 21. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Legalábbis csak a magam nevében tudok beszélni, én mindig mindenkinél tiszta lappal indítottam. 99 % bizalmat szavaztam minden páromnak de ha egyszer is elrontotta akkor onnantól kezdve elveszett a bizalom.
2020. febr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Aki nem mentálisan komolyan sérült, az nem fogja az ex baromságait az új kiszemeltjére vetíteni.
2020. febr. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten biztos hogy az ex a hasonlítani alap és ha hosszabb kapcsolat volt akkor vannak beidegzodesek h az ex hogy reagált. Ezt kezelni kell tudni, mert az új kapcsolatban csak felesleges konfliktusok vezet
2020. febr. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Igen, mivel még sosem volt még kapcsolatom. (F)
2020. febr. 21. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

En alapvetoen kiegyensulyozott lelkivilagunak gondolom magam, pedig voltak szakitasaim es olyan is, aki engem dobott, megcsalt, relative konnyen kihevertem. Amikor viszont a hazassagom ment tonkre es ugy csalt a ferjem h semmit nem tudtam, otthon eloadta h minden rendben, majd derult egbol valtunk, az azert orrba vagott. A kov kapcsolatom elejet bizony ugy kezdtem h gyomorideg volt mindig, amikor nelkulem ment bulizni, amikor indokolatlanul maradt volna tovabb par napot az uzleti uton a meetingek utan a fonoknojevel, de szerencsere nem ot csesztettem vele, hanem belulrol mardosott. Ido kellett amig az agyam el tudta kuloniteni h ez most masik ember es ha o jon kesobb ejjel, az nem no miatt van stb. Szoval nehez dolog ha megroppan a bizalom... nem direkt hasonlitgatod az exhez, leginkabb a hasonlo szituk valtjak ki a szorongast ahol a regi kvazi megbukott a vizsgan. Ez olyan mint egy rossz program ami bekapcsol a veszelyes reszeknel.

Gondolom te vagy az uj. Sok turelem kell ehhez,sajat peldam alapjan ez idovel elmulik ha vki nem feltekeny tipus.

2020. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exek, a jó és főleg rossz tapasztalatok nyomot hagynak. Változó, milyen mélyen.

Idő kell ezeknek a feldolgozásához, bizalom kialakulásához az új kapcsolatban.

2020. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
A tapasztalatok nyilván beépülnek, de mindig tiszta lappal indítok, maximális bizalommal a másik iránt. Nekem se esne jól, ha a csaj az exe miatt rólam is ugyanazokat a dolgokat feltételezné
2020. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen szerencsére elég sokan
2020. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Minden ember más és más, nem kellene az exeid által okozott sérelmeket kivetítened az újabb emberekre, túl kell lépni egyszer az expasikon.
2020. febr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az általánosítás irracionális és eleve gyerekes.

Nézzük máshonnan, megengedheted magadnak azt az önteltséget, hogy kijelentsd, rajtad kívül szinte senki nincs? Magadnak válaszolj, nekem nem kell. Az emberek java hülye és még féreg is, de ha te nem tartod magad (esetünkben) hülyének, akkor azt is tudnod kell, hogy nem vagy egyedül.

2020. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!