Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azt mondják, most teszem tönkre az egész életemet. Mi történik velem?

Figyelt kérdés
2020. febr. 20. 22:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

Azt nem mondom, hogy a nőkkel való kapcsolatodat olyan szintre lehetne hozni, mint akire folyton buknak és cserélgeti őket, mert az ujjai között vannak. De javítani mindenképp lehetne. Mondhatni én is hasonló voltam, csak nem ilyen durván. Nekem nem feltétlenül sérelmeim voltak. És rengeteg barátom és haverom is van akiknek ráadásul sokszor elég nagy támasz vagyok az életében. Én inkább különc alak voltam/vagyok, ez bőven elég ahhoz, hogy megértsem első kézből a viszonyodat a nőkkel.

Kicsit össze kellene szedned magad, rájönni, hogy ha te nem ezen kattogsz, akkor valószínűleg igazából nem feltétlenül vagy te rosszabb szituációban mint sok másik férfi. Túllépni ezen az egészen egyelőre biztos nem tudnál, de mérsékelni lehetne ezt a gödör alján való érzetet. Szociális képességeidet meg kellene tornáztatni és keríteni egy csajt inkább úgy a húszas korosztály közepéről, aki szintén hasonló helyzetben van. Ne 18 éves önmagáról nem tudó csajokat próbálj megdugni, az a személyiségedre és az önbizalmadra nem biztos, hogy jó hatással lesz. Közös szimpátia keretein belül próbálj valami csajjal kezdeni valamit, nem feltétlenül fullos csajt érdemes célozgatni. Eddig eljutnál szerintem oldódna benned jócskán ez a több éves feszültség. Aztán majd látod merre kell még javítani.

2020. febr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes lenne pénzt gyűjteni és pszichológushoz fordulni. Alapvető félelmek gátolnak.
2020. febr. 21. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Philip Zimbardo - Nincs kapcsolat


Olvasd el, kb 30-40 oldal szól konkrétan neked, "enkóron" is fent van.



Mindenképpen menj el egy pszichológushoz, mert nem vagy 100-as.

2020. febr. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg állást keresni, vagy képezni magadat még valamivel. Más tekintetben nem vagy még elveszve.
2020. febr. 21. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Páncél. Érzelmi szegénység.

Kimaradtak a legfontosabb korszakok, melyek az egészségesen nyitott személyiség fejlődéséhez szükségesek.

Nem az osztálytársaid, hanem te közösítetted ki magadat.

Úgy tünik, a szűk családodon kívül mindenhonnan. Nem tűröd még az irántad való figyelmet sem, terhedre van.

Végletesen önző ember vagy. Nem adsz magadból semmit.

Ezért aztán nem is kapsz. Ez egy ördögi kör.

Ha ki akarsz mászni, pszichológus.

Voltak agglegény cimboráim, akik nem akartak nősülni, úgy is alakították az életüket. Volt párhuzamosan 2-3 barátnőjük, akik többnyire házasok volta. Így élték független világukat.

Az egyik aztán, miután a szülei meghaltak ( ugyanis otthon élt) csodák csodájára 60 éves korában megnősült. Nzésből. Hogy öregségére ne legyen egyedül.

2020. febr. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
Megkérdezhetem, hogy miből élsz, ha 30 évesen még tanulsz, és nincs munkád?
2020. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nincs önálló keresetem, otthon lakok. Jogosítványom, és így autóm sincs. Mindent a tanulásnak rendeltem alá... Tavaly rövid ideig dolgoztam, de a megbízásom mindössze 8 hónapra szólt. Azóta ismét csak a tanulmányaimra koncentrálok.
2020. febr. 21. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!