Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az egész, mi történik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész, mi történik?

Figyelt kérdés

Én még nagyon fiatal vagyok es gyerekes is egy kicsit, szóval nem kell a beszólás h tinikategória mert magamtól is tudom, de felnőtt korú vagyok én is, meg az is akiről szó van, szal ide írok. Meg ott dedós kérdések vannak, mmmnt ennél is dedósabbak. :D

Az a lényeg, van egy fiú aki régóta tetszik, de ez elég plátói volt mindig is, mert nem ismerem jobban. Külsőre bejön, meg a stílusa is (amit látok a viselkedéséből). Szóval ez csak egy csendes, titkos belezúgás volt részemről mindig is, sosem volt ennél több, csak a legjobb barátnőim tudtak róla. Mindig is elérhetetlennek tűnt, ezért nem is próbáltam jobban megismerni.

Na, és aztán egy táborba mentünk, és a pont szemben lévő szobába ők kerültek, ez a srác és a barátai. És egyik este átjöttek a szobánkba, szóval sokan voltunk. És akkor ez a srác befeküdt az ágyamba filmezni. Kérdezte is, ez kinek az ágya, mondtam hogy az enyém. Kérdezte zavar-e ha odafekszik filmezni, mondom nem. És akkor mellékesen megjegyezte, ha akarom, nézzem vele. És én nem nagyon mertem felmenni mellé az ágyra, hisz tetszik, ezért szinte félek tőle, zavarban vagyok. Viszont ez egy utánozhatatlan esély volt amit nem szalaszthattam el, és felmásztam hozzá az emeletre. Kicsit talán meg is lepődött, hisz addig lenn nevetgéltem, és ahelyett vele, egy kvázi idegennel fogok Djangot nézni. Na és egymás mellé feküdtünk, de nagyon szűk volt a hely, és a kezem a mellkasán volt, az egyik. És akkor egyszercsak elkezdte simogatni a kezem, a lélegzetem is elakadt. Hisz meglepődtem, meg azért ez egy elég bensőséges dolog... Egész film alatt simogatta a kezem. Éjjel alig vártam, hogy elmeséljem a lányoknak, és ők is ugyanúgy meglepődtek, és azt mondták, két ilyen idegen közt ez a bensőseges dolog jelent valamit. Hisz tuti nem "veletlenül" csinàlta, főleg nem egész film alatt. Lehetetlen, hogy annyira belemerüljön a filmbe egész végig, hogy ezt ne vegye észre.

De sajnos utána nem tudtam vele erről beszélni. Aztán láttam is valami lánnyal, lehet a barátnője...

Szóval nem tudom, hogy akkor ez így most mi...


2018. okt. 9. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gyerekes amit leírtál.

Én ilyen helyzetben nem simogatnám senki kezét,csak két esetben.Ha megvan az összhang a másikkal és biztos vagyok magamban és a másik félben is érzelmileg.Vagy ha kézfetisiszta lennék.


Szerintem nálad az első helyzet forog fenn.

Tehát hajrá!

2018. okt. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt kell tudd, hogy 50%-ban tőled függ, hogy ez a kapcsolat mi.

Ő ha nyitott Feléd, akkor léphetsz Te is, és ne várd, hogy ő alkossa meg azt egyedül (lehetetlen feladat volna ez neki), amihez Te is kellesz.:)

2018. okt. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!