Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek hogy vegre tudjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy vegre tudjon rolam?

Figyelt kérdés
Van egy ferfi aki nagyon tetszik,mar masfel eve lattam utoljara azota nem tudom elfelejteni.csak a nevet tudom meg hogy hol dolgozik.van egy tavoli kozos ismerosom vele akivel tartja is a kapcsolatot,de mikor megkertem hogy segitsen vele megismerkednem vissza se irt.ebbol az jott le nekem hogy nem segit.regen tetszettem ennek a valakinek valoszinu ezert.ennek aki tetszik van facebookja egy ideje de nem hasznalja.irtam is neki meg be is jeloltem hatha belep.de eddig semmi jele nincs.nem tudom hogy mit tegyek hogy egyaltalan tudjon rolam.aza baj hogy utcan sem igen latom 16 ev alatt most lattam masfel eve utoljara.a munkahelye meg olyan hivatalos hogy oda nem setalhatok be csak ugy.

2020. febr. 20. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem el hogy a mai vilagban nem tudod megkereszerezni a telefonszamat...
2020. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a melóhelyére, és a portással hívasd le, majd hívd el ebédelni.
2020. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki üzenetet sem küldeni, valamelyik netes oldalon?
2020. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha olyan a munkahelye nem fog tudni bejutni, csak jelzés a többieknek. Hehe :)


Szerintem inkább kéne tudatosítani magadba, hogy ő is léphetett volna mikor volt rá lehetőség, ha viszonzott volt a dolog, mármint, hogy ő is érzett irántad, de mentetek egymás mellett titkolva az érzéseket, és meg se mert szólítani. Vagy te voltál nyuszi és mikor lett volna lehetőség eltrappoltál. :D

Van ilyen is!


Az hogy gondolsz rá, lehet ezért is mert szintúgy gondol rád, de lehet, hogy csak mono érzés, ezért inkább engedd előre ezt az érzést és ha tényleg viszonzott, akkor a férfi fog megkeresni.


Ne nyammogj rajta! :)

2020. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ő biztos nem gondol ram azt sem tudja ki vagyok es nem is volt olyan lehetoseg hogy ismerkedjunk.16 ev alatt 2szer lattam,de most utolso alkalom ota erdekel nagyon.csak a nevet tudom a munkahelyet meg a kozos ismerosomet de o nagyon nem akar segiteni.mert nem is valaszolt.igy meg sehogy nem tudom elerni ha a facebookot sem hasznalja.a munkahelye meg tenyleg olyan hogy ott nem kereshetem.
2020. febr. 20. 19:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha nem rágódsz rajta! 4-es vagyok.
2020. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!