Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok Hogy tudnám segíteni a bnőm hogy könyeben tudjon rólam beszélni a szülők elött?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy ma voltunk 6 hónaposok a barátnőmel és a szülei tudják hogy a lányuknak van barátja da csak a mamájával engedi meg hogy találkozzam.Mindíg úgy alakítja hogy ne jöjön össze a szülőkel a "randi". Apa jó barátja a szerelmem anyukájának és azt mondja h nem mer rólam beszélni a lánya, és az apukálya meg folyton viccel hogy ha majd jönnek a fiúk belevágom őket az árokba nem engedem az én hercegnőm elrabolni és ezt komolyan veszi. Nem mer meg említeni és míg én már nagyon várom a találkozásra nem igazán könnyű meg szervezni. Picit hosszú lett Bocsi
2010. febr. 18. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Szégyel? Én a barátomat senki elött nem szégyelem, nem beszélek róla nehezen. Talán mondd meg neki, hogy neked ez nem tetszik. Ne legyél papucs.
2010. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bnőd valószínűleg komolyan vette az apukája mondandóját:D és fél,h nehogy "belevágjon téged az árokba"
2010. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hmm. ha ő nem érzi hogy beszélni szeretne rólad akkor nem kell erőltetni. lehet hogy nem olyan a viszonya a szüleivel, lehet hogy ő zárkózottabb stb. 18 vagyok volt már egy-két barátom és ebből kb 2-ről ha tudott a családom. én szeretem magamnak megtartani az ilyen dolgokat. ha úgy érzi hogy eljött az ideje be fog mutatni;)
2010. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet még fél mit mondanak a szülei, mert végül is még nagyon fiatalok vagytok! Amugy még rá érsz a bemutatkozással, ez még nem a házasság jele :D
2010. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
DE viszont az apa lánya kapcsolat nincs igazán meg nem igazán beszélnek ilyenekről, vagyis az érzelmekről egyáltalán és fél h mit tesz az apukája. Hogy tehetném azt h meggyőzem nem lehet semmi baj.+ kitűnő és attól is fél hogy azért tiltanak el mert akadályozom a tanulásban.
2010. febr. 18. 21:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Sejtem hasonló szülőkkel rendelkezhet mint én: (mármint apámmal nem igazán találkozok, inkább nem is beszélek vele max évente 1-2X) Anyámmal az a baj hogy mindent "annyira jól tud" és el akar magyarázni hogy idegesítő, folyton kutlászkodik és egyszer pl letámadott h miért van koton a pénztárcámban... néha már annyira égő még kettőnk közt is, lehet vele is ilyenek vannak és szeretné magát megóvni attól hogy hosszú és kínos beszélgetés kezdődjön el. 17/F
2010. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ezek a macsós-gyilkolós apukás szövegek pusztán annyit jelentenek, hogy a lányát nagyon szereti és félti a papa.

ha meg szereti, akkor nem fog téged megölni.

különben is egy felnőtt, intelligens ember nem fog bántani egy 14 éves gyereket, aki az ő csöpp kislányának udvarol.


viselkedj és öltözz normálisan, amikor találkozásra kerül a sor, akkor bemutatkozol szépen, majd ők kifaggatnak. az anyukát kell amúgy is megnyerni, mert ők is nők, és jobban megértik a kislányukat. az apuka meg a fiúkat érti meg... hogy ficereg a kuki a naciban. ő is dugni akart 14 évesen :-)

szóval fel a fejjel, majd megérik rá a barátnőd,hogy emberként beszéljen a szüleivel, és nem fog szégyellni.

2010. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez idáig meg van de hogy tuddasam vele hogy: Nyugi nincs baj és nem is lessz nyugodtan bemutathatsz. Na jó ez picit durva mármint a meg fogalmazás de a lényeg kb ez.
2010. febr. 18. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát, haverom mindíg kifog olyan barátnőket akinek az apja nemhogy ki akarja nyírni hanem együtt elsörözgetnek stb... mond neki hogy csak hülyéskedik, nem kell attól tartania hogy valami baj lesz a találkából! :) De aztán tényleg rendesen viselkedj a szülőkkel szemben mert akkor a végén az apuka meg is tartja a szavát :D

Az meg hogy akadályoznád a tanulásban elég nagy marhaság, lehet hogy minimálisan gyengébben teljesít az iskolában de ha eddig kitűnő volt ezt is kétlem, nemtudom mit aggódnak ezen.

21:12 voltam

2010. febr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!