Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a sok nyomorult kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok nyomorult kérdés?

Figyelt kérdés

Erre a napi 2365000, "Nincs csajom sose lesz, mi?" kérdésre gondolok?

Ez valami csajozós trükk, hátha rájuk ír egy önvagdosó tini lány, akit ver az apja, ők meg jól megba...megmentik?

Vagy azt hiszik, ha kiírják ide a nyomorukat, akkor az segít feloldódni?

Miért nem fogják fel, hogy nem ülni kell a nagyi macskahúgyszagú lakásának, dohos hátsó szobájában, és sírni, hogy minden nő büdös durva?


(Ilyenek, hogy pénzkeresés, fodrász, felnőtt ruha, 2 értelmes mondat kinyögése, és főleg kilépés a lakásból, az azért sokat segít.)



2020. febr. 20. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Valaki úgyis rövidesen jelenti és törölni fogják a kérdést de azért hátha ez a válasz még elmegy.

Évekkel ezelőtt már mindenki feladata a hiszti brigád elleni küzdelmet. Régen ez egy jó kis oldal volt de már mindenki beletörődött hogy önkéntes lelkisegély es/vagy vicc oldal lett. Te is élvezd inkább a vitákat és az idióta próbálkozásokat mint hogy felhuzod magad.

2020. febr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SEMMI szabályszegő nincs benne! Nincs miért törölni.
2020. febr. 20. 13:37
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj hogy aki változtatni akar az nem kérdéseket ír ki, hanem próbál fejlődni. Ők nem akarnak semmit csak pityeregnek, amíg más dolgozik, edzeni jár, autót vesz, saját lakásra gyűjt.
2020. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Te most tenyleg ezen kattogsz vagy csak unatkozol?

Csak mert senki nem foglalkozik veluk...De te igen.

Szerintem akoknak ez embereknek ugy jo ahogy van! Lerazzak magukrol a feleloseget, h harcolniuk kelljen barmier de azert kellene is nekik na, ennek siras a vége!

2020. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ember néha csalódik és ilyenkor próbálja valahol kiadni magából a dolgokat. Nincs ezzel semmi probléma.


Én magam is most vagyok túl egy csalódáson. Plátói szerelem, tudtam, éreztem, hogy nem kellene többet bele gondolni, mégis ott volt az érzés, hogy van valaki aki érdeklődik, gondol rám. És nyilván szar szembesülni azzal, hogy valójában az egész vonzalom csak az én fejemben létezett és hogy továbbra is egyedül vagyok.


Ja és:


Pénz keresek, 400+ ezer havonta, irodai munka. Van autóm, nem vagyok mamahoteles, "kilépek" a lakásból, hiszen rendszeresen találkozom a barátaimmal, heti szinten túrázom, így ismerek meg rendszeresen embereket. Vannak céljaim hosszabb és rövidebb távon, nem vagyok kapcsolatfüggő, nem vagyok depressziós, alapvetően boldog embernek mondom magam. Azt sem mondhatom, hogy ne lennék jó társaság, hiszen szokták keresni a társaságomat, de egyszerűen kapcsolat az nem jön össze.


Tény, hogy alapból nem a legjobb adottságokkal indulok és sok mindenen is kellene változtatnom, igyekszem is, de ettől még néha teljesen össze omlok, mikor realizálom hogy 30 évesen senkim nincsen.

2020. febr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!