Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig féltem a pasiktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig féltem a pasiktól miért lehet ez? (33Nő)

Figyelt kérdés
2020. febr. 19. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert nyomi vagy
2020. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Annál?
2020. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Trauma gyerekkorban vagy szülői túlféltés.
2020. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Felnőtt nő vagy... Komoly lelki defektekkel.
2020. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Pontosan mi az ami szted félelmetes velünk kapcsolatban?

(igen, vannak ijesztő szemfogaim, de most nincs bent).

Amúgy meg "báááá". Na? Hm? Sikerült megijeszteni? ^^

2020. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Szükség lenne rá, hogy pontosan mitől félsz, mert lehet csak önbizalomhiányod van, amit egy korábbi lelki trauma is okozhatott. Ha bővebben írsz, segíthetek.
2020. febr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 10 es hozzászóló végre egy értelmes válasz.
2020. febr. 20. 12:34
 18/18 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, mint te, csak én nem félelemnek nevezném, inkább tartom a távolságot tőlük. Engem 7 évesen már zaklatott egy idegen férfi, aztán általános iskolában végig gúnyoltak a fiúk, de tényleg állandóan engem pécéztek ki, gimiben sem bírtak, viszont akkor már inkább a hátam mögött dumáltak, amit meghallottam. Egyetemen alig volt fiú a csoportunkban, úgyhogy ott ilyen gond nem volt. Munkahelyen már kijövök velük, konfliktus nincs. Viszont pár éve a buszon kezdett el zaklatni egy idősebb zakkant pasas, és követett meg kiabált velem, mikor leszálltam. Hónapokba telt lerázni, akkor is úgy, hogy már én is üvöltöttem vele, ő meg majdnem nekem rontott, de aztán inkább elhúzott a helyszínről. Legutóbb meg egy drogos kisebbségi férfi támadt nekem, holott rá se néztem. Ha nem ugrok félre, konkrétan behúz egyet. Mindezt fényes nappal, több ember előtt. Ettől függetlenül nem félek tőlük, de nem is keresem velük a kapcsolatot. Jobb így mindenkinek.
2020. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!