Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha szeretek valakit túlzottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

*Glissade* kérdése:

Ha szeretek valakit túlzottan ragaszkodok hozzá, mert attól félek; elhagy. Mivel egy idő után sok leszek nekik, tényleg elhagynak és beigazolódik amitől féltem! Hogyan "gyógyulhatnék" ki ebből?

Figyelt kérdés

Hiába fogom fel épp ésszel, hogy ezt nem kéne... kevés!

Akkor sem birok magammal és ugyanúgy tapadok!


Segítség!!!!


2018. márc. 1. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tapadj , azert hagynak el mert lathatoan naiv es kihasznalhato vagy melette erzelmileg labilis.
2018. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dettó
2018. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Több eszem van annál, hogy kihasználjanak.
2018. márc. 1. 17:26
 4/4 anonim ***** válasza:
“Mivel egy idő után sok leszek nekik, tényleg elhagynak és beigazolódik amitől féltem“. Nekem ez meg mindig kihasznalasnak tunik ha hamar otthagynak ... ahogy irtam naiv , hasznalhato no vagy!
2018. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!