Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek erről? Más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Más is így gondolkodik?

Figyelt kérdés

A legjobb haverom teljesen belezúgott egy nőbe akivel korábban azonos munkahelyen dolgozott. Nem egy nőfaló típus, nagyon ritkán kezdeményez, viszont akkor nem szar.zik, elmondja a nőnek mit érez iránta ha van pasija ha nincs. Egyáltalán nem bunkón adja elő magát, nagyon művelt, intelligens srác, de a nők nyelvén nem igazán ért.

Szóval ez a haverom minap azt mondta nekem, hogy nem lesz kapcsolat közte és a kiszemelt nő között, mert megtudta kivel járt korábban és ismeri azt a srácot, semmi közös nincs bennük, mondhatni olyanok mint tűz és a víz. Rákérdeztem, hogy miből gondolja azt, hogy a nő az exhez hasonló kaliberű férfivel érezné csak jól magát, amire azt válaszolta, hogy ha valakivel hónapokig, évekig együtt volt, azzal biztosan jól megértették egymást.

Szerintetek is sokat lemond egy nőről milyen férfiakkal volt korábban viszonya? Meghatározza a személyiségét?



2020. febr. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem, az exeim pontosan azért az exeim, mert nem értettük meg egymást annyira jól.

Elég fura fordított logika ez szerintem, amit írsz....

N

2020. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Számomra is az. Bár már hallottam olyan érvelést nőtől, hogy bármilyen pasit csak az exét ne, de olyat is aki pont az exe hasonmását kereste csak más fizimiskával.

Mennyire lehet kiismerni egy embert pusztán a korábbi partnerei által?

2020. febr. 18. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
Ez attól függ. Egy pasi semmit nem jelent de ha sorozatosan egy karaktert választ a lány az tükrözi az ízlését. Emellett fontos hogy hogyan nyilatkozik az adott exről exekről. Nem közvetlenül a szakítás után hanem később mikor már lezárta a dolgot magában.
2020. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!