Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A dohányzás hátrány a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányzás hátrány a társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Én azt látom igen csomó ember teszi pl ki tinderre is a nem dohányzom jelet. Meg mondják írják is az emberek, hogy a cigi kizáró tényező. Nyilván így a nem dohányzó párt kell keresni de ezzel is leszűkül a kör és emiatt is nehezebb a társ találás
2020. febr. 18. 06:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

[link]


Viszont már biztosan tudjuk, hogy a tüdőrákos esetek túlnyomó többségének - egyes tanulmányok szerint 90-95%-ának - a dohányzás az oka. Ezen belül a cigarettázás a becslések szerint az esetek körülbelül 87%-áért felelős.

2020. febr. 18. 09:48
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Persze.

A nemdohányzás nem hinném, hogy kizáró tényező lenne olyan sok dohányosnál, de a dohányzás elég sok ember számára kizárja a kapcsolatot.

2020. febr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én rosszul vagyok a cigifüsttől és a cigiszagtól, úgy képzeld el, mint valami allergiát (orrfolyás, könnyezés, szemviszketés, fejfájás, tüsszögés, nehézlégzés, alvásproblémák...), nálam ezért kizáró tényező a dohányzás. Leszűkítem a kört, igen, nehezebb így társat találni, igen, már az utcára sem tudok úgy kimenni, hogy ne füstölögjön valaki, nekem kell kiállnom esőben is a fedett buszmegállóból, ha egy bagós beáll, pedig megállókban tilos a dohányzás, de még senkit nem láttam, hogy büntették volna, a tábla hiába van kitéve. De miért adjak esélyt olyannak, akinek nem bírok a közelében lenni, mert rosszul vagyok tőle?
2020. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#13

Dettó, így is bőven sok bagófüstöt kapok kéretlenül, nem akarom még a páromon is azt szagolni.

Plusz az se túl romantikus, ha konkrétan hányok a párom közelségétől.

2020. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Pont annyira,mint a nemdohányzás.Aki cigizik, az nem szívesen jön össze olyannal,aki sosem gyújt rá.
2020. febr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

15.

1. Ez nem igaz mert egy dohányost nem zavarja ha másik cigizik vagy nem, neki édes mindegy.

2. Több a nem dohányzó ember így nagyobb a választék ezáltal az esélyek is

2020. febr. 18. 15:46
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

Jó hagyjuk már ezt ... engem is már pattintottak le ilyen kamu dumával.

Persze ez csak a férfiakra vonatkozik, ha egy szexi lány dohányzik az szerintetek melyik pasit zavarná? Most őszintén ...

Rengetek jó nő van és jó férfi aki cigarettázik, csak ezért kizárni valakit jó nagy baromság. A cigarettát még bármikor lerakhatja bárki :D

Komolyan már röhejegesek ezek a kívánság listák amiket össze írnak az emberek ...

2020. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Ja és itt írták egy páran, hogy ők erre allergiásak, meg stb... oké megértem, de ha nem egy jó nagy tahót fogsz ki akkor nem a pofádba fogja fújni a füstöt, hanem megpróbálja úgy intézni, hogy észre se vedd :) Ezen belül is vannak azért szintek, ha valki tahó a cigaretta nélkül is az lesz
2020. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A dohányosnak a bőre is kellemetlen szagú számomra. Van dohányzó kollégám, konkrétan nem kaptam már levegőt egy idő után, mikor bejött cigiszünetről, pedig betartja a jogszabályt erre vonatkozóan, én meg értelemszerűen nem megyek ki a kijelölt dohányzóhelyre. Levegőillatosítót és elektromos levegőtisztót használok a probléma kiküszöbölésére. Nem akarok dohányzó társat.
2020. febr. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki soha életében nem dohányzott még, vagy max egyszer kipróbálta (és nem jött be neki), akkor azoknak mind kizáró.
2020. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!