Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a fiúk miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúk miért csak játszanak a lányokkal?

Figyelt kérdés
Komolyan,miért éri meg hónapokig fűzni valakit,míg nem lesznek érzései,pusztán a szex miatt?
2020. febr. 17. 14:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
76%

Mert játszani jó. Valami jó kis táblajáték, kártya, harcikártya, sakk, darts mind jó választás.


De "csak" ezt csinálni nem mindig elég a kielégüléshez.

2020. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
96%
Mert mint mindenikek aki fentebb kommentelt, nekem is az a tapasztalatom hogy erre van igény. Őszinte, szerény, megértő, elfogadó? Ezekkel csak azt éred el hogy kikosaraznak és/vagy barátzónába tesznek. A nők hiába is tagadják azzal, hogy ezeket a válaszokat lepontozzák, ettől még igaz. Szükségük van rá hogy játszadozzanak velük, ettől lesz valaki "izgalmas".
2020. febr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A 4-es vagyok, nem értem miért lettem lepontozva, na mindegy. Az a gond, hogy régen evolúciós előnyt jelentett a férfiaknál a tahóság, macsóság, küzdőszellem. Ezért még mindig ők a nők számára a vonzó pasik az ösztöneik alapján. Viszont a mai társadalomban már előnyben lehet a kedves fickó, így később, amikor már inkább ész alapján választanak a nők, akkor már ők kerülnek előtérbe.
2020. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

"manapság"


D:

Bezzegrégenrégenbezzeg

2020. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%

Azért az is sokat elárul a témáról, hogy a nők semmilyen logikus észérvet nem tudnak felhozni ami az itt leírt jelenséget cáfolná, csak a gúnyos megjegyzésekre telik már megint, hogy "bezzeg régen". Meg a lepontozásra természetesen.


"amikor már inkább ész alapján választanak a nők, akkor már ők kerülnek előtérbe."


Igen, 30+ évesen, mikor elég csalódást és pofont kaptak a "rossz fiúktól", akkor talán benő a fejük lágya és olyan személyt keresnek családalapításra aki megbízható. Csak az a kérdés, hogy kinek fognak kelleni már akkor, miután a fél világ "alfa" bikája átment rajtuk, és olyan szellősek alul mint egy kanna szája.

2020. febr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%

65% Azért azt vágod, hogy a bezzegrégenezés inkább a kérdezőnek szánt fricska...de persze sértetten ezt is magadra kell venned és vagdalkozni kell agyatlanul.

Én miért is tartoznék bármiféle magyarázattal? Amikor soha nem játszottam senki érzelmeivel, ellenben párszor átvágtak engem.

A nők nem egy homogén massza, ahogy a férfiak sem, ezért nem tudom komolyan venni sem a kérdező kérdését, sem a te mutogatásodat...

2020. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
31%
" Csak az a kérdés, hogy kinek fognak kelleni már akkor, miután a fél világ "alfa" bikája átment rajtuk, és olyan szellősek alul mint egy kanna szája." Igen ez egy csodálatos érv. Anyudból indultál ki gondolom. De te vagy a "rendes" srác. Ja, mert a rendes srácok erről ismeretesek, hogy ocsmányul beszélnek ismeretlen nőkről.
2020. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből a két kommentedből egyértelműen látszik hogy ki az aki megsértődött és magára vett dolgokat, de elárulom nem én :D


Csupán egy olyan tendenciára hívtam fel a figyelmet ami az egész fórumot sújtja, sajnálom ha betalált azzal, hogy most pont te is csak erősítetted ezt a meglátást.


Magyarázatot meg senki nem kért tőled. Észérvet mondtam, ami cáfolná az itt leírtakat, de ha neked az sincs, akkor minek írsz egy teljesen értelmetlen fricskát ide. Ennyire bele akartál kötni ma valakibe?


De azért kösz hogy így ráugrottál, jót nevettem.

2020. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mindenkinek kell valami szórakozás. Én nem szerencsejátékozok, iszok vagy bármi, nem bulizok hanem játszok a lányokkal🤷‍♂️
2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Túlnyomó többségben ez fordítva történik.

Pl menj el egy buliba, figyelj meg lányokat. Nekünk a haverral ott riszálta magát, dörgölődzött a csaj, mosolygott, mondta a dalszöveget, aztán néha ölelgette a másik hülyetett pasit akivel elvitette magát a buliba. Fél óra múlva már egy másik csapat pasinak riszálta magát, és hihetetlen élvezte a figyelmet.


De ez még a jobbik eset, az sokkal rosszabb amikor, kapcsolatot hitetnek el, és bumm eltűnnek, vagy "jaj bocsi, lefeküdtem xy-al nee hariii".


Egyébként meg ez izgi a lányoknak, a játszó palik fürdenek a sunákban, míg a tisztességes, őszinte korrekt palik a barátzóna börtönében élik le az életük jobbik esetben nagyobb részét, de sokszor teljes életüket is akár...

2020. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!