Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság a fiúk miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a fiúk miért csak játszanak a lányokkal?

Figyelt kérdés
Komolyan,miért éri meg hónapokig fűzni valakit,míg nem lesznek érzései,pusztán a szex miatt?
2020. febr. 17. 14:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%
Ennek a fordítottját is meg lehetne kérdezni.
2020. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Ennek a fordítottja az igaz az én nézőpontomból. :)

Egy lány elhiteti velem hogy oda van értem és amikor már úgy érzem lesz valami komoly, hirtelen hallani sem akar rólam.

Én pedig pont hogy komoly kapcsolatot akarok, de mit várok? Az én korosztályomnak csak a szex kell...


F

2020. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Igen, mert a csajok nem játszmáznak, szórakoznak, tesztelgetnek minket. Ők maguk a földreszállt angyalok.


Amúgy meg tudni kell válogatni, ha a tinderen találsz egy gazdag, 25 éves, jóképű srácot akkor gondolhatod, hogy ő nem feleséget keres...

2020. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Ezzel az a gond, hogy aki nem játszana a lányokkal, azt a lányok vagy megalázzák, ha közeledne hozzájuk, vagy semmibe veszik, vagy barátzónába teszik legjobb esetben is. Járni egy jófiúval??? Na még mit nem. Az kell, aki izgalmas és megaláz. Hát akkor, nem nagyon tudlak titeket sajnálni. A rossz fiú meg tudja, hogy úgyis játszhat a lányokkal, mert másnap úgyis lesz új az előző helyett.
2020. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Mert megérdemlik. :)
2020. febr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Ezt jutalmazzátok szex-szel. Ha egy srác komolyan gondolná, odaadóan szeretne, azonnal a barátzónában találná magát.
2020. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem senki nem érdemli meg, hogy hülyére vegyék. A tisztelet járna mindenkinek, főleg ilyen dologban.
2020. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

7# Igen, csak sajnos a tisztelet, megbecsülés egyedüllétet generál, ezért nem jó taktika.


Saját maguknak köszönhetik, hogy ilyenek a srácok, mivel erre van igény. Ugyanúgy ahogy mi pedig minden sarkon instagram lányokba futunk mert ők azt hiszik az kell egy férfinak.

2020. febr. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%
Én kedves vagyok. Őszinte és megértő. Elfogadom az embereket úgy ahogy vannak. A külsővel nem foglalkozom. Elfogadom ha valakinek vannak vele született, vagy x dolog miatt kialakult betegségei, hiányosságai. Sose játszottam senkivel. Nem is akarok. Próbálok mindenkivel a legkedvesebb lenni. Nem kenyerem a bunkózás. Mégis a lányok/nők meg se akarnak ismerni. Vagy aki meg akar, az meg kép küldés után hirtelen szublimál. Ugye milyen jó kedvesnek lenni? De... Nem igazán adom fel. Hátha találok egy rendes lányt aki értékel. F/21
2020. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

1.: Mert csórók prostizni.


2.: Mert hazudni KELL! Mert ha őszintén megmondja a férfi a nőnek, hogy csak 1-2 dugást akar, akkor el lesz hajtva.


3: Mert csórók egy minőségi kapcsolatot, azaz állandó barátnőt, fenntartani.


4.: Mert kevesek egy szeretőhöz. Egy férjes asszonyhoz mondjuk.

2020. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!