Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a mai nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a mai nőkkel beszélgetni interneten?

Figyelt kérdés

Rövid szavak, közöny, semmi érdeklődés ezt tapasztalom a nőknél.. Azt várják én szórakoztassam őket, nem tudom miért..

Ok, lehet azért mert nem jövök be nekik, de akkor MIÉRT BESZÉLGET VELEM?


2020. febr. 17. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Xard le őket. :)
2020. febr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Itt is van ilyen, hogy vakkant egy nő egy rövid üzenetet, majd ha válaszolok normálisan, egyből vége van."


Ne válaszolj, én tiltani szoktam, bármit ír :) Engem nem érdekel 1ik véleménye se, kb olyan mintha azt mondaná az ég zöld. Elolvasom, de többet hozzám se szóljon. Mikor válaszoltam, nem értették miért látom máshogy... Életképtelen 90%-uk, mint a gyerekek, csak szabadon futkozhatnak az utcán, meg állítólag szavazati joguk van (de én ezt iq teszthez kötném).

2020. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"mai nőkkel"

A régiekkel próbáltad?

A pasikkal se lehet amúgy megnyugtatlak

Akik bombáztak privikkel azok vagy unalmasak voltak, többnek hitték magukat, vagy perverzek voltak. Konkrétan senkivel se tudtam kultúrált vitát folytatni, mert vagy egysíkú volt, vagy mindenbe a fétisét látta bele. És ilyenek lennének a "mai férfiak". Hát nem. Tapasztalatom szerint aki itt akar görcsösen ismerkedni, ismétlem görcsösen, annak a való életben se megy a kommunikáció. Ha meg valaki csak egy sima beszélgetésre vágyik, az elengedi a gyakorit, mert ritka az ilyen.

Bár kivételek mindig vannak. Pl ém szórakozásból jártam tizenéves koromban anotalkozni, aztán ott ismertem meg a párom. Ez egy bazi nagy véletlen, és nem tudatos lépés volt.

2020. febr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt tapasztalom, csak nőként.
2020. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha van 2 füled, meg 2 lábad, téged mindenki elhúz jobbra tinderen, te pedig csak azt akit szeretnél magadnak. Tehát te választasz, és magadnak köszönheted ezt:

"Én is ugyanezt tapasztalom, csak nőként."

2020. febr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Próbáltad emoticonokkal meg mémekkel?

Olyanokkal amiken nincs sok szöveg, az állítólag összezavarja őket.

2020. febr. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!