Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a mai nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a mai nőkkel beszélgetni interneten?

Figyelt kérdés

Rövid szavak, közöny, semmi érdeklődés ezt tapasztalom a nőknél.. Azt várják én szórakoztassam őket, nem tudom miért..

Ok, lehet azért mert nem jövök be nekik, de akkor MIÉRT BESZÉLGET VELEM?


2020. febr. 17. 12:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
próbáld szóban...
2020. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Barnabas333 ***** válasza:
88%
Én meg azt tapasztaltam már sehol nem lehet. 6-9éve nagyon jókat chateltem még, itt is piszok jó levél váltásaim voltak itt is, ma meg semmi vagy pár felszínes sor... 42f
2020. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

Talán mert eddig csak olyanokkal ismerkedtél, akik sz..rtak rád, nem akartak téged.

Ha valaki akar valamit, akkor azért tesz, és érdeklődő.

2020. febr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni a normálisabbat és ha megvan, akkor elengedni az internetet. Találkozni kell, nem irkálni.
2020. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Ismerős, de a legjobb hogy találkozni akarnak veled, meg ők írnak rád, viszont ha beszélsz velük szarnak rád. Le kell őket szarni aztán fusson utánnad ő, azt szeretik, látják rajtad hogy odavagy érte nem izgalmas, szorakoztassa őket a f.azom. Amúgymeg nők, mit vársz? Le kell őket nyugozni, már ők úgy vannak vele, az hogy szóba áll veled azt csak azt jelenti hogy megvan a külső minimum, egyebkent meg 1500-an írnak rá közben, meg 500 barátnő, nem fogják megeroltetni magukat.
2020. febr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%
Nem lehet velük beszélgetni, mert azt hiszik ők szrták a spanyol viaszt, felsőbbrendűbbnek érzik magukat. Ne is akarj beszélgetni velük. Mit tudnak nyujtani? Örömöt? Ideig óráig? 20/óráért jobbat kapsz, azt az nem huzza a száját. Egyébként ezeknek a "nőknek" amikor jön az időapu, lassan átkíséri őket az fellegekből a fölre a depresszió anyuhoz, akkor szokott jönni az újjal mutogatás, minden férfi "lúzer", miattuk van "ez" is, de még ilyenkor sem nyitja ki a szemét 1ik se, jééé álomvilágban életem, Dicapppprió sincs mindig toppon, vagy a herceg se fehér lovon ül (a belga legalábbis nem).
2020. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet beszélgetni, de azt pont legtöbbször semmibe se nézik,akivel lehetne.Max annyit mondanak :kedves vagy

De ha egy intsa ribizli villant valamit ,már el is tűnnek... addig voltam érdekes.

2020. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Legyen top10 külsőd és akkor majd akarnak beszélgetni.
2020. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha bejössz nekik, akkor igenis érdeklődnek, márpedig ehhez neked kell lenned a rengeteg férfi, aki közül válogathatnak, a legjobbnak.
2020. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt is van ilyen, hogy vakkant egy nő egy rövid üzenetet, majd ha válaszolok normálisan, egyből vége van. Más a mai nők igényei, elvárásaik, másrészt sokuk egyfajta álomvilágban élnek, ami teljesíthetetlen, de nem veszik a lapot.
2020. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!