Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten találhatok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten találhatok ilyen férfit, ha már életben nem jött össze?

Figyelt kérdés
Akire vágyok az egy átlagos külsejű nem elhízott, de nem is izomagy típusú férfi, aki kedves, visszafogott, intelligens és nem a pénzével jön, ápolt legyen és ne dohányozzon, ennyi ami nekem kell. Életben ilyen férfit nem találtam, interneten nagyobb az esélyem átlagos nőként?
2020. febr. 16. 14:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%
Itt nem ismerkedem.
2020. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
24%

Nem érdemes itt ilyen kérdést kiírni, mert egyből jön oltogatni a sok megkeseredett férfi, aki egy nőnek se kellett, és itt próbálja kiélni a nőgyűlöletét :) okosnak hiszik magukat, akik mindent tudnak rólad, és az életről is.


A kérdésedre válaszolva: igen, vannak ilyen férfiak interneten, de nagyítóval kell őket keresni.


N

2020. febr. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyesmi férfi vagyok, de az ilyen kérdésekre mindig azt hiszem, hogy trollkodás lehet, gúnyt akarnak űzni az ilyen férfiból, vagy nem tudom, mi a cél. Különösen, ha kiköti, hogy "itt nem ismerkedem" és "nem kell privát". Akkor mégis hogyan döntené el, hogy valaki tényleg olyan e, mint akit keres?
2020. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!