Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten találhatok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten találhatok ilyen férfit, ha már életben nem jött össze?

Figyelt kérdés
Akire vágyok az egy átlagos külsejű nem elhízott, de nem is izomagy típusú férfi, aki kedves, visszafogott, intelligens és nem a pénzével jön, ápolt legyen és ne dohányozzon, ennyi ami nekem kell. Életben ilyen férfit nem találtam, interneten nagyobb az esélyem átlagos nőként?
2020. febr. 16. 14:59
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9. Ez nagyon nem igaz, esküszöm senki nincs ilyen férfi a környezetemben... Tényleg egy kérő sincs
2020. febr. 16. 15:32
 12/23 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy gondolom, hogy megfelelek a leírásodnak, de én már nem ismerkedem, elvagyok egyedül, sokat csalódtam. Rólam lekéstél.
2020. febr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Ropogós kamukérdés amire sok balek fog ráharapni. Jó szórakozást a levélben trollkodáshoz velük, úgyis ez a cél. De bejön majd, mint mindig :)
2020. febr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Találhatsz, de egy jó tanács: ne csak azt sorold, hogy neked mik az elvárásaid, hanem azt is, hogy miket tudsz nyújtani.
2020. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%
Lehetőleg sehol se ismerkedj, hátha megtalálod :D vagy várj..
2020. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
Sehol nem találtál olyan pasit, aki ne dohányozna? Neee már... :/
2020. febr. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
És te milyen vagy? :)
2020. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
De találtál sokat. Ők a barátzónád lakói. Mennyi ilyen van...
2020. febr. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy kérő sincs akkor nem átlagos vagy hanem ronda és ezekután még válogatsz is?
2020. febr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
53%

Külsőm, illetve az intelligenciám nem tudom értékelni ezt másokra bízom, de a többi rész rám illik.

Szóval magamból kiindulva találhatsz, viszont én itt nem ismerkedem.

Esélyed mindenhol megvan, nekem több ilyen barátom van akire illik ez a leírás. Viszont az is tény, hogy sem én sem ők nem nagy csajozógépek. Van aki inkább tanul, van aki inkább melózik mint bulikba járnak.

2020. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!