Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most az ellentétek vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most az ellentétek vagy a hasonlóságok vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Én kövér vagyok és a vékony lányok nem akarnak tehát az ellentétek valahogy lehet mégsem vonzzák egymást, viszont én egy félénk visszafogott fiú vagyok ugyanilyen lányt keresek de úgy sem akarnak, tehát a hasonlóságok se vonzzák egymást.... Most akkor mi van?
2020. febr. 16. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dagi ember

Vékony karcsú nő? 🤣🤣🤣🤣🤣

Jó vicc

2020. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van a kiegészítő ellentét (pl egyikőtök lobbanékonyabb és radikálisabb, a másik nyugisabb és együtt tompítjátok egymást, ezért mindkettőtök viselkedése a középső tartományba húz, ami sokszor jó lehet) és van az az ellentét, aminek semmi értelme, vagy kifejezetten széthúzza a kapcsolatot (például annak, amit te írsz, semmi értelme). Gondolkodj már bmeg...
2020. febr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Luzer vagy, szedd ossze magad.

Kaja, sport.

2020. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valójában a hasonlók vonzzák egymást, csak az ellentétekre jobban felfigyelünk, innen ered a mondás is.


Nekem is volt introvertáltként volt nagyon extro, rengeteget beszélő barátnőm, mindenki mondta, hogy mennyire eltérőek vagyunk. Csak azt mindenki elfelejtette észrevenni, hogy amúgy mindketten fehérek, európaiak, magyarok, Budapestiek vagyunk, ugyanaz a szakmánk, egyezik az értékrendünk, az érdeklődésünk, az anyagi helyzetünk, az ízlésünk sok dologban, mindketten átlagos testalkatúak, kellemes átlagos külsejűek vagyunk stb. 1 különbségre jutott 10 hasonlóság.


Majd ha egy budai felsővezető nő összeáll egy borsodi roma közmunkással arra kijelenthetjük hogy az ellentétek vonzzák egymást.

2020. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden, amit az életben tapasztalsz, minden ember, akivel találkozol, minden helyzet, amibe belekerülsz, az kisebb vagy nagyobb mértékben, de mindig a tudatállapotod visszatükröződése. Te teremted a valóságot. Mindig olyan helyzeteket teremtesz, amik a hiteidnek megfelelőek. Tehát hasonló a hasonlót vonzza. De ez nem valami törvény,nem a vonzás törvénye, amit képes vagy irányítani, meglovagolni, a javadra fordítani, hanem maga a teremtés, vagyis maga a jelen valóság, amit te hozol létre.

Ezt a kérdés is a tudatállapotodnak megfelelően került kiírásra. Olyan program alapján, amit még nem ismertél fel, oldottál fel magadban.

2020. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő igaz 😁 Csak ezt a dumát utólag szoktuk ráhúzni a már meglévő kapcsolatra, ilyen önigazoló rácsodálkozással, hogy "jé nekem pont te jössz be mert én szeretem a rántott húst te pedig nem! Ez olyan cuki!"


Visszafelé nem megy😂

2020. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a személyiségre vonatkozik, nem a testsúlyra.

De ott is csak ideig-óráig igaz, utána folyamatosan veszekedéseket szül

2020. febr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ellentétek vonzzák egymást mondást a belső tulajdonságokra értik az emberek.

Egy kisportolt egészséges rendszeresen edző nő soha a büdös életben nem jönne össze egy igénytelen kövér pasival. Olyan előfordul,hogy a kapcsolatban meghízik az egyik fél, ezért együtt maradnak. De itt már a szerelem összetartja őket.

Tudom, hogy te vagy a 140 kilós 21 éves srác. A kesergés helyett menj el edzeni meg fogyózzál, már vagy 40-en megírták neked. Bárhogy csűröd csavarod a kövérségedet, senki sem fogja azt írni neked, hogy simán fel tudsz szedni egy 20 éves vékony jó csajt...

2020. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!