Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma ha egy 28 éves pasinalk sosem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tehát mi lehet a a probléma ha egy 28 éves pasinak nem volt sosem barátnője nem csókolózott senkivel sem mi leet ennek a baj szerintetek ez normális???
2020. febr. 15. 14:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Más szemszögből közelízeném meg a dolgot.

Nagyon sok fiatal férfi van aki,

Ismeretségi körömben is aki így él.

33 éves az egyik.

Tudom hogy meleg, de nem fogadja el, és így se nője se pasija nincs.

Ha valaki rá kérdez mindig van valami kifogás hogy az a lány éppen miért nem jó neki.

2020. febr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. A kinézet nem számít annyit, mint a férfiak gondolják. És nem sértegetlek, nem értem miért ez jött le neked.
2020. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Talán a munka, suli, barátok, sport... miatt erre már nem ér rá ?


Nem ő lenne az egyetlen.

Nem értem mért törvényi kötelesség párkapcsolatban élni ha egyszer valaki nem akar. Továbbá illendő lenne megtanulni mi az hogy magánélet.

Ő se turkál szerintem a tiédben.

2020. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
aha ez mind eddig világos de akkor is egy 28 éves embernek kelene lenni már párkapcsolatnak szerintem illene és élni szexuális életet
2020. febr. 15. 18:52
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"aha ez mind eddig világos de akkor is egy 28 éves embernek kelene lenni már párkapcsolatnak szerintem illene és élni szexuális életet"


Sajnos ti korlátolt emberek sosem fogjátok megérteni hogy van élet a párkapcsolaton meg a dugáson túl és azt sem hogy nem illik beleszólni más életébe.

Ha már felhoztad az illem témát. Meg nem mindenki attól boldog amitől TE.

2020. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként az is meglehet hogy szimplán aszexuális a srác.

(Tudom tudom szerinted az ilyen halált érdemelne.)

Van ember aki nem úgy él mint TE. Te jóságos Isten.

Végezzék ki azonnal.

2020. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
énn vagyok az amugy keves hozzászólló
2020. febr. 15. 19:30
 18/19 anonim ***** válasza:

Van egy olyan könyv hogy a A magyar helyesírás szabályai.


Ajánlom olvasásra, VEDD MEG !

Na viszlát.

2020. febr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
jaj tudom azt akartam írni ,hogy én vagyok az kedves hozzászólló
2020. febr. 15. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!