Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mi lehet a problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a probléma ha egy 28 éves pasinalk sosem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Tehát mi lehet a a probléma ha egy 28 éves pasinak nem volt sosem barátnője nem csókolózott senkivel sem mi leet ennek a baj szerintetek ez normális???
2020. febr. 15. 14:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Önbizalomhiány. Sok férfi van így.
2020. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
és a kinézet szerinted??
2020. febr. 15. 14:56
 3/19 A kérdező kommentje:
jah ne sértegess légyszi
2020. febr. 15. 15:10
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Van aki direkt se keres barátnőt.

Sokat tanul, nagy álmai és életcélja van.

Örömet talál a magányban esetleg.


Sok opció van. Nem csak párkapcsolati témákról szól az élet.

Sok nagy kutató, művész, felfedező soha nem házasodott meg. Mert álmaik voltam.


Andersen a nagy meseíró örök agglegény maradt.

Vannak életutak, melyeket egyedül lehet végig járni.

2020. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de aki vágyott rá hogy legyen és még sem lett libidó a férfiaknál hisz az ai életben tart nem igaz?
2020. febr. 15. 15:19
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Az élelem és a víz tart életben.

Voltak férfiak akik az életüket szüntelen végig háborúzták, s még prostituáltakkal sem voltak, mégis hihetetlen erejük volt.


Ez csak kifogás. Vak tyúk is talál szemet. Aki tesz érte, annak lesz barátnője.

2020. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ebben igazad van !
2020. febr. 15. 15:23
 8/19 anonim ***** válasza:
51%

Volt egy mitológiai harcos aki kerülte a neki küldött ajándék rabszolganőket.

Le is szúrt nem egyet, mert úgy hitte elveszíti félisteni erejét ha odaadja magát.

Százával győzte le ellenfeleit.

2020. febr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
akkor kicsit betg lhetett a fejire +
2020. febr. 15. 15:45
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Például az én esetem: Kiábrándult a nőkből, már nem emeli őket piedesztálra, mint régen. Én mondjuk 10 éve még a tenyeremen hordoztam volna, ha lett volna egy barátnőm. De mivel rengeteg negatív dolgot kaptam tőlük, így elmúlt ez a hozzáállásom, és mostmár le se sz.rom őket. Ha randira is hívnak elutasítom, mert nem kellenek. Nincs szükségem rájuk. Mivel az élet egyéb területein viszonylag sikeres vagyok, így másban mélyülök el. Na, ilyen is van. 29F
2020. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!