Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Láttál már házasságokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttál már házasságokat, párkapcsolatokat az amiket kivülről szépnek tartottál és nagy meglepetés ért?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnek
2020. febr. 12. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyet
2020. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A sajátomat 16 évig. Semmi baj, minden nagyon rendben. Mindenki azt hitte álompàr vagyunk. Én is azt hittem örökké tart.

Aztán egy szép napon azzal jött hogy ő bizony elválik mert mellettem nem tudja megvalósítani önmagàt. Derült égből .....

A vàlás utàn derült ki hogy egy nős pasi szeretője volt. Amikor elvàlt és vàrta hogy a apsi is elválik majd feleségül veszi akkor a pasi dobta. Esze àgában nem volt vàlni, csak kurogatta.

2020. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk baráti körben pont az őrült, mások szemében nem túl szerelmes páros maradt meg egymásnak. A többi mind szétment meg felszívódott.


Pedig mindenki úgy nézett rájuk, mintha egymás anyját ölték volna meg, mert néha úgy viselkedtek egymással poénból, hogy mindenki más a helyükben megsértődött volna rajta. Seggrepacsik, beszólások, perverz poénok, csomó olyan élményük és képük volt együtt, mint amit a részeg haverok csinálnak, beteg állatok voltak mind a ketten. Most is azok. De ha komolyan beszéltél velük, láttad rajtuk, hogy ezen a lottón ők nyertek. Egyikük sem nézett félre, mindig követték egymást és igazodtak egymáshoz, hiába működtek furán, de közösen működtek.


Aztán az egyik kicsimbabámszeretlek páros pasi tagja meg egy részeg este pont ennél a csajnál próbált szerencsét. Úgy el lett küldve az anyjába, meg úgy ki lett tálalva a nőjének, hogy azóta sem láttuk. :D

Meg volt egy szintén "álompár" a csapatban, aztán ott meg a csaj volt egy kibírhatatlan tyúk. A srác részegen jófej volt, ezt meg nem bírta elviselni az a marha. És mindenen ment a sértődés meg a "ha nem megyünk haza, holnap csomagolhatsz". Csodálatos emberek, csodálatos kapcsolattal.


De ugyanez van a gyerekneveléssel. Anyámat savazták a legtöbbet, hogy milyen szar szülő, aztán az ő kölkükhöz képest egészen ép a lelkivilágom és a boldogulási képességem az életben.

2020. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

legjobb barátnőméké ilyen. én persze mindent tudok mert barátnőm nekem panaszkodik de kb minden áldott nap veszekednek. persze minden héten megy az 'itt jártunk ott jártunk' közös képek instára facebookra.

egyiknap mesélte h annyira összevesztek hogy gondolkodik hoyg elköltözzön. aztán délután látom a nag mosolygójós, összebujos képet a kori pályán. irtam neki hoyg dehát nem vagytok összeveszve? válasz "de...de elmentünk korizni...ott is alig szoltunk egymáshoz" :D ....ennyit erről... most votl az eljegyzés :D

2020. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Régi sztori, kb. 1999-2000. körüli:

Utcánkban lakott egy belga férfi a magyar barátnőjével és egy imádni való németjuhásszal. Csávó irtó jófej volt a kutyájával, törte a magyart, de kb minden szomszéddal jóban volt. Neje szintén, angyali arcú, viselkedésű, törékeny nő. Mi is meg voltunk hivva a lagziba nagyon jó volt, magyaros, csárdás stb. Áthivások, baráti találkák, nagyon közvetlenek, kedvesek voltak.


Kb. rá 1-2 évre elváltak, azóta szinüket sem láttuk. Elvileg a csávó visszament Belgiumba, a nejéről fogalmam sincs. Eltűntek, mintha soha nem is léteztek volna, pedig álompár voltak. Én ekkor 9-10 körül voltam, de még igy is fel-felsejlik a sztori, mert tényleg nagyon birtuk őket.

2020. febr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!