Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, lányok! Elmennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Elmennétek vakrandira meglepetés címen?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt adná ajándékba a haverjának,hogy fizet neki és egy ismeretlennek 1 ebédet születésnapjára. Nem szexpartner,hanem tartós kapcsolat vonalon menne a "jelentkezés"

2019. márc. 30. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vegyél a haverodnak egy könyvet vagy egy jó üveg bort. Egyrészt a nő nem szolgáltatás vagy tárgy, amit ajándékozhatsz, másrészt nincs garancia, hogy mondjuk a kijönnek egymással, és a nő távozik, és akkor nem nagy ajándék, csak a kedvét rontottad el szülinapjára.
2019. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ha az a valaki mindkettőnket ismer, és úgy érzi, hogy jól összeillenénk, és emiatt játszik kerítőset, még akár az is lehet (a háttér ismeretében, persze), hogy belemennék. Ha szingli lennék és párt keresnék, én nem tartom kizártnak egyébként az ilyen szervezett vakrandis eseményeken való részvételt sem, szerintem szuper lehetőség lehet. De így, hogy ajándékként, szülinapra, hát nem is tudom, ez nekem kicsit visszás. Meg a leírtak alapján mindegyik résztvevő idegen számomra, ilyen körülmények között sehova nem mennék el senkivel.
2019. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments, dehogy. Ha engem akarna meglepni valaki ilyesmivel, számomra az is a bárdolatlanság netovábbja lenne, sajnálom. Én ilyen mimóza lélek vagyok.
2019. márc. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

ez már a prostitúció határát súrolja, amit leírtál.

szóval nem.

2019. márc. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak elméletben érdekelt. A válaszok érdekeltek. Az emberek mostanában olyan nehezen ismerkednek. Innen jött az ötlet. A prostitúciót biztos nem súrolja. Ha egy lány elmegy randira és meghívják ebédelni,elvárások nélkül,az nem sexmunka.
2019. márc. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!