Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetséges kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Abszolút semmi sikerem a lányoknál,randiig sem jutottam el még. Ismerősök ismerősével (közös baráti programok) általában pár nap beszélgetés után a barátzónában kötök ki, vagy abba marad az egész kommunikáció. Már kimozdulni sincs kedvem itthonról, szinte csak munkába járok már. Szórakozóhelyek nem igazán hoznak már lázba. Mit tanácsoltok, hol, hogyan lehetne ismerkedni? Munkahelyen? 30/F
2020. febr. 11. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:

"szinte csak munkába járok"

Kezdetnek nem ártana kimozdulni. Unalmas krapek lehetsz, nekem sem kellenél, ha nő lennék. Az, hogy nyavalyogsz szintén nem segít a helyzeteden.

Tegyed rendbe az életed. Menjél emberek közé. Barátkozzál minél több emberrel.


34F

2020. febr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Itt is ismerkedhetsz,csak ne nyavalyogj.
2020. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyedül hova lehetne kimozdulni? Baráti programok nagyon ritkán jönnek össze.
2020. febr. 11. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Utazz el valamelyik városba nézelődni,vagy koncertekre menj.
2020. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utazáson, koncerteken egyedül hogy lehet vad idegennek ismerkedni? Oda általában társaságban járnak az emberek.
2020. febr. 11. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig lehet,én is mászkáltam egyedül.Ha meg nem akarsz egyedül,vannak facen rajongói csoportok,csatlakozz oda.
2020. febr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a legnagyobb baj veled, hogy egy élhetetlen alak vagy. Ugyan tanuld már meg megoldani a saját problémáidat! Becsszó jobb lesz :)


Kezdjük az elején: nekem a kérdésből az jött le, hogy a munka-haza-szórakozóhely/nők után koslatás szentháromságból áll az életed. Ez azért ciki, mert nincs olyan hobbid, szenvedélyed, amiről tudnál beszélgetni, amivel kapcsolatban társas eseményeken tudnál részt venni. Ha nem tudsz lelkesedni, nincs sikerélményed, nem tudsz valamiről szenvedélyesen beszélni, az marha gyorsan megöli a beszélgetést. Nem kell nagy dologra gondolni... csak így a haveri körből szemezgetve: makettezés, drónozás, alternatív színház, hobbifotózás, önkéntesmunka, kutyázás, nyelvtanulás, szerepjátékozás (nem online!), zene (egy része hallgatja, egy része csinálja)...


Folytassuk azzal, hogy 30 éves nagyfiú vagy, ne tökölj már azon, hogy "juj, de egyedül?" "vadidegen emberhez, hogyan?" Tök fölösleges. Vagy adja magát a szituáció vagy nem. Koncerteknél annyi a segítség, hogy vannak rajongói csoportok, sokan körbekérdeznek, hogy van-e valaki, aki X irányból megy, akihez csapódni tudnának stb. de ha csak beszélgetsz, akkor sem leszel már "idegen".


Végezetül: tapasztalatom szerint barátzónába akkor kerül az ember fia, ha barátként viselkedik. Ha egyértelműen jelzed, hogy nem barátkozni akarsz, tehát flörtöl(get)sz a lánnyal, randira hívod, akkor tud igent vagy nemet mondani.

2020. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!