Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan van az h egyre jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van az h egyre jobb vagyok, de az elerheto nők minosege ez nem tukrozi?

Figyelt kérdés

20on par evesen penztelen egyetemistakent 40es noket dugtam a netrol. Meg mondjuk fiatal lanyokat is de konnyu volt, a korom miatt.


Most 30evesen mar sokkal tobbet keresek (az atlaghoz kepest is) es latszik is az oltozkodesemet meg az apoltsagomon.


Viszont mostmar szinte csak lepukkant 40koruli noknek kellek, a fiatal lanyok csakhogynem teljesen elérhetetlenné váltak.


Azt gondolom hogy csak akkor vennenek eszre jobban a nok ha kigyurnam magam.


En hulye meg bevettem a rizsat hogy eleg csak az intelligenciamat meg az anyagikakat fejleszteni.


hát nem


2020. febr. 10. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg a fiatalkori promiszkuitásod miatti kiéltség erősen meglátszik az arcodon, ami mindenkinek taszító.
2020. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Gondolom egy beképzelt, öntelt, visszataszító jellemű figura lehetsz. Nekem abból jön ez le, ahogy az idősebb nőkről nyilvánulsz meg az életkoruk miatt. Lehet, hogy az átlag negyvenes nő lábnyomába se léphetsz, annyira torz a személyiséged.


De elárulom neked, hogy te is öregszel napról napra és bizony nem lesz csillagászati értéked 40 évesen, mint amivel itt a gyk-s lúzerek nyugtatják magukat. Nemsokára összetennéd a két kezed, ha rád nézne egyáltalán egy 40-es nő.

2020. febr. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fiatalon voltál egy közepes 10/6 de megoregedtel és most 10/4 vagy!
2020. febr. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

A testalkat sokkal fontosabb mint a pénz.

Szóval irány a konditerem!

Egyébként a csajok évről évre csak jobban el vannak képedve maguktól, miközben egyre kevesebbet tesznek le az asztalra.Pont a netes fuckboyok ,és a közösségi oldalakon terjedő álpszichológiai,meg "önbizalom növelő" dumák miatt.

2020. febr. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
A nők igényei már akkor is az egekben voltak, de mostanra még tovább nőttek.
2020. febr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
30eves vagyok kicsit tulzo h megoregedtem mivel még most is elofordul h elkerik a szemelyit
2020. febr. 10. 07:55
 7/12 A kérdező kommentje:

amit ti promiscuitadnak neveztek az nalam megelhetesi nozes volt h egyaltakan legyen nemi eletem


mondjuk volt tobb hosszu kapcsolatom is, egy evesek


ezek koze ekelodott h kb 2 havonta meg tudtam dugni vkit általában gagyi noket

2020. febr. 10. 07:58
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Pedig csomó 25-30 éves egyedülálló nő van, akik nem állapodtak meg fiatalon hanem inkább karriert építettek.
2020. febr. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jartam egy 38eves orvos novel aki szinten karriert epitett es elment mellette az elete ilyen csaladalapitasi vonalon


a noknek sajnos konkretan lejar a szavatossaga ilyen teren

2020. febr. 10. 09:06
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

🤣🤣Mégis Te rinyálsz, hogy nincs nő!

A stílusod az amin gyúrással és pénzel nem tudsz segíteni...!

2020. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!