Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is feladnátok a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is feladnátok a társkeresést ha semmi sikered nincs?

Figyelt kérdés
Élőben nem szoktam ismerekedni, mert nem nagyon van lehetőségem (nem járok társaságba, az utcán meg lehetetlen szerintem), neten sokat próbálkoztam, de semmi nem jött össze. Neten rengeteg lánnyal irogattam, nem hiszem el hogy egyel sem tudott összejönni legalább egy találkozó. Teljesen kilátástalannak érzem hogy legyen nekem barátnőm. Tudom hogy ez nem verseny, de már nagyon lemaradva érzem magam másokhoz képest. De már kezdem feladni, semmi sikerem nem volt, meg már elfáradtam ettől az egésztől.
2020. febr. 8. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én is nagyon hasonló helyzetben vagyok, igaz, én nem párkapcsolatot keresek, hanem csak szexkapcsolatot. De komoly falakba ütköztem az utóbbi időben, semmi nem akar összejönni. 29F
2020. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Én feladatam.Neten próbálkoztam ismerkedni de semmi siker. Személyesen meg semmi bátorságom fogalmam sincsen mit hogyan kell.A legnehezebb meg tartani egy nőt.Bevonzani is lehetetlen legalábbis nekem.Ha nem tudod kielégíteni úgy is meg csal.Mindig talál jobbat a másiknál.Kinek hiányzik ez?30f
2020. febr. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!