Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért olyan nehéz játékosan csinálni a társkeresést?

Figyelt kérdés
Keresni a nőkkel a szemkontaktust. Mosolyogni rájuk, aztán köszönni. Vicces dolgokról beszélgetni.
2019. szept. 7. 18:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
NEKED nehéz!
2019. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Te könnyen beszélsz. Nőként azt csinálsz, amit akarsz. Ha férfi vagy... Csinálj ezt, csinálj azt, tele van a tököm veletek, azt csinálok amit akarok és leszarom, hogy kielégültök-e k**vák.
2019. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Tudod a férfiak esetében nem elég annyi, hogy szétteszik a lábukat...
2019. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%

És a nőknek miért kell játékosan csinálni a társkeresést?

Nevezetesen játszani az agyammal?

2019. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
40%

Én így szoktam.

Tudod mit ér? Semmit. Mert vkinek meg pont nem ez kell.

Honnan tudjam egy random nö mit várna el éppen.


Szóval megkérdezném, ti nők, nem lennétek képesek 3 mondat erejéig azzal is szóba állni, aki komoly, ha vicceset akartok, laza, amikor komolyat, vagy netán picit bénácska az első mondata??


Honnan a francbol tudjátok, hogy ki áll veletek szemben?


Megy az indítson így, indítson úgy...

Nem jutott még az eszetekbe, hogy mindenki mást várna el, mi meg nem vagyunk gondolat olvasók???


Egy 31 éves férfi vagyok és hál istennek megtaláltam az az egy azaz egyetlen nöt, akit szeretni tudok. Nagy mákom van, mert 99%-ban nem könnyititek meg az ember helyzetét. Pedig gondolom ti sem egyedül egy macskával akartok megöregedni...

2019. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szoktam alatt azt értem, hogy amikor még ismerkedtem.
2019. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem nehéz, csak a mai feminista píszi világban nem mindenki érti a humort vagy a játékosabb közeledést. Lassan az is zaklatásnak számít, ha oda mész egy idegen nőhöz és csak megszólítod. Nagyon nehéz azt első látásra megmondani, ki vevő rád és ki nem.
2019. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert a legtöbb férfi be van feszülve az ismerkedés során. Meg kell szereznie a puncit, hogy legalább egy kis időre értékesnek érezhesse magát. Pedig gyerekként még nem úgy ültünk le pl. legózni, hogy "fúú, mindenáron ki kell raknom ezt a szrt, basszus, különben egy senki vagyok". Szomorú, de ez van. 31/F
2019. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a férfiakat hajtja a szaporodási ösztön. Én szétnézek egy társkeresőn a 38-45-ös korosztályban a nők között, és máris nem érzem azt, hogy olyan sürgős lenne. Mondhatni 100 nőből jó ha 4-5 megmozgat bennem valamit, az a pár nő meg 100 és 100 pasi közül válogathat. Ha nincs ló. jó a szamár is, nálam nem játszik.


Egyébként nem nagy szám az ismerkedés, sem neten, sem a való életben. A férfiak többsége azért sikertelen, mert remegnek, bizonytalanok, rettegnek az elutasítástól, pincsikutyát játszanak, behódolnak egyből. Már az első másodpercben hibát hibára halmoznak, majd csodálkoznak hogy nem kellenek.

2019. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 peca1000 ***** válasza:
68%

Kislány ez a 21. század!


A netes társkeresőkön jön össze az emberek java, én sem voltam kivétel.


Ki az, aki bevállal ma egy ilyen ismerkedést az utcán, mikor már egy mosoly miatt is furán néznek az emberre.

2019. szept. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!