Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is feladnátok a társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is feladnátok a társkeresést ha semmi sikered nincs?

Figyelt kérdés
Élőben nem szoktam ismerekedni, mert nem nagyon van lehetőségem (nem járok társaságba, az utcán meg lehetetlen szerintem), neten sokat próbálkoztam, de semmi nem jött össze. Neten rengeteg lánnyal irogattam, nem hiszem el hogy egyel sem tudott összejönni legalább egy találkozó. Teljesen kilátástalannak érzem hogy legyen nekem barátnőm. Tudom hogy ez nem verseny, de már nagyon lemaradva érzem magam másokhoz képest. De már kezdem feladni, semmi sikerem nem volt, meg már elfáradtam ettől az egésztől.
2020. febr. 8. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Én már nagyon régen feladtam :)
2020. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek egy kicsi józan esze van, az igen. Minek kínlódva, vért izzadva próbálkozni, erőltetni, ami nem megy? Hagyni a fenébe inkább. Azt persze nem állítom, hogy teljes lelki békével le lehet tojni az egész témát, valamilyen szinten mindig "foglalkoztatni" fog. De ennyi, ezen felül nem kell fölösleges köröket futni, problémákat generálni magadnak, és így még rosszabb állapotba kerülni.
2020. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem
2020. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Én eleve nem is kezdtem el igazán soha... Anélkül is összejött
2020. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És eddig meddig jutottál maximum el a lányokkal a levelezésben? Hány napig?
2020. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem adnám fel, mert tudom hogy pár nélkül sosem lennék boldog.
2020. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Nem, mert többek között ez az egyik vágyam, hogy megtaláljan a lelki társamat.
2020. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én feladtam, amit még el sem kezdtem.
2020. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs sikered nem az a megoldás hogy feladod.. változtass! Váltsál taktikát, ismerkedj máshol, ha szükséges változtass a külsődön, a stílusodon is. A változás itt a kulcsszó. Ha idáig nem arattál sikert (rosszul ismerkedsz, rossz nőkkel kezdesz ki) akkor ugyanígy ezután se fogsz.
2020. febr. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
35 vagyok, 3 éve feladtam. peace
2020. febr. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!