Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak megtudnák, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak megtudnák, hogy a nőknek valójában mire van igényük, mennyire lepődnének meg?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 21:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, de inkább azt éreznék, hogy nem teljesíthető és ez katasztrófához vezetne. Mi depressziósok csak simán feladnánk, de az agresszívek erővel közelítenének a témához ami naaaaagyon nem jó!
2020. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Tulmisztifikaljatok: atlagnal jobb no vagyok, de nem a bomba, kb. 8/10. Ami nekem kellett a huszas eveimben:atlag kinezetu pasi, nem ronda, kover stb., de nem is felisten, ertelmes (diploma alap, nekem is van), megfelelo anyagi helyzet, jo humor. A legtobb nonek ezekre van szuksege. A szeresse, becsulje, tisztelje remelem alap mindenkinek.
2020. febr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
és ha nincs megfelelő anyagi helyzete? Pl diplomás ápoló nem túl sok pénzért? Persze diplomás, csak hát emellé köszönhetően az államnak, vicces bér társul.
2020. febr. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Hiába mondjuk itt nekik, nem hiszik el.
2020. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
13, akkor keres masik allast, atkepzi magat, sajat vallalkozast indit, kimegy kulfoldre stb. A lehetosegek szama vegtelen, de amelyik no azt mondja, hogy a penz nem szamit, az hazudik.
2020. febr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
"A lehetőségek száma végtelen" - na igen. Papíron, elméletben. A valóságban nem így megy azért. Kivéve ha elég gátlástalan vagy. Akkor igen. De arra születni kell.
2020. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Meséljetek, lepjetek meg!
2020. febr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Az esetek nagy többségében én tudni szoktam, mi kell a nőnek. Az egy másik kérdés, hogy kevesen hagyják azt, hogy megmutassam, mit is tudok nekik biztosítani. Ennek az oka is egyszerű: csendes, megfigyelő típus vagyok, nem az a tipikus nagyszájú macsó, így nem jelentek kihívást, nem kell "megszelídíteni".
2020. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Kik mennyire lepődnének meg? A férfiak lepődnének meg, hogy megértik a nőket vagy a nők lepődnének meg, hogy egy férfi megértette őket? 🤔🤔🤔
2020. febr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!