Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek eleg csak az atlagber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek eleg csak az atlagber, majd talalnak egy netto 350-500 as it mernokot ako ugymond felig-meddig eltartja a not?

Figyelt kérdés
Ma is olvastam par valaszt. Tanarno, diplomas apolo berbol teng-leng, de irjak a parjuk mindnek vezeto mernok, ugyesz es igy szerencsere kenyelmesen kijovunk a berbol. Es a ferfiaknak ez jo...es a noknek ez jo...
2020. febr. 6. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Íííígy, ahogy mondod! Pontosan! Női mérnök, orvos vagy jogász nem is létezik, illetve csak minimálbért kap. A férfiak pedig mind, mind 350 felett keresnek. IT mérnök mindenki, és kizárólag férfiak.

És az én kurrvaanyámat, hogy a diplomás nővér és a tanárnő átlag alatt keres, amiből nem lehet megélni.

2020. febr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
És ez mit zavar téged kérdező?
2020. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Íííígy van, MINDEN tanárnőnek és ápolónőnek vezető mérnök férje van.
2020. febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Párom 370-et keres. Akkor sem tartott el, mikor egyetemista voltam. Az az ember anyám volt. Azóta meg én is 300 fölött keresek kicsivel.


Elfelejted, kiscica, hogy a többség a) normális családból érkezik, ahol van örökség és pénzelik, b) kiszabadult a konyhából és elég pöpec béreket keres. Vagyunk páran az IT-ben, vagyunk páran gazdasági területen, vagyunk páran mérnökök, magántanárok kőkemény pénzekért. Ápolóból speciel hiány van, pont azért mert szarbaveszik őket, szóval annyi ilyen eset nincs. Mellesleg sok férfinek sértés, ha a nő jobban keres. Ezek az emberek egymást választják, nem levadásszák és használják a másik akarata ellenére.


Jó lenne eldönteni ezen az oldalon, hogy most akkor a nők beszopják magukat a jó poziba jó bérért vagy el kell tartani őket. Eddig ezt a két verziót hallottam.

2020. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

tehát az a kérdés, hogy baj e ha nő keres többet?

evileg baj, de ez nem feket vagy fehér!

Én ugy éltem és nőttem fel, hoyg anyám tartotta el a családot, apám éppen csak hazahozott valamicskét... mert lusta, sosem érdekelte a fejlődés, semmmi ambició nincs benne.

egyrészt felborult teljesen a férfi-nő egyensúly, mindig anyut tiszteltük, ő volt a döntéshozó, ő engedett el minket, tőle kaptunk a zsebpénzt, ő rá néztünk fel, nála volt a tekintély. közös kassza miatt apám mindig leadta azt a kemény 80 ezres(néha annyi se) fizetését, és elég tré volt, amik apám anyámtól kuncsorgott pénzárt, vagy egy pizzát nem tudott rendelni magának, mikro éhes volt. sőt olyan is volt, hogy a saját apán tőlem kért pénzt... khm.. de persze ez már más kérdés.

valamennyire fontos hogy a férfi többet keressen, számomra furcsa, hoyg apámat sosem zavarta ez látszólag...persze aztán rájöttem hogy a sok bunkósodással, parancsolgatással amit felénk a gyereki felé intézett állandóan az csak kompenzálás volt.

ráaádsul az anyuka marad otthon a gyerekkel ugye....


mindenestre nekem nőként mindig inkább az ambició számitott.

volt egy párom aki rezidens volt... hát tudjuk hoyg itthon egy rezidens mennyit keres... nem sokat.. háromszor annyit kerestem mint ő...nem érdekelt, mert nagyon felnéztem rá azért mert rengeteget tanult. dolgozott, küzdött az álamiért és akarta, legjobb akart lenni.


viszont egyszer volt egy párom aki többet keresett mint én, egyszerüen mázlija volt...de semmi ambició nem volt benne, lusta volt, semmi célja nem volt. és kb emiatt szakitottam vele. én nagyon ambiciózus vagyok, engem lehúz ha a másik nem az, visszaránt engem is...



nem tudom sikerült e kérdésre választ adnom :D

2020. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

Hát ja :)


Nem hiába látni mindenhol a világon fiatal 20-25 éves nőket, a legdrágább hotelekben, legluxusabb autókban, extra szigeteken nyaralni, felső 10.000 rendezvényeken.....


a nőnek elég ha jól néz ki és mindenhová eljut a világon....

2020. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt elég az átlagbér, szóval tanultam és törekedtem a jobb fizetésre, amit meg is kapok. Viszont ha bárhová odaírom, hogy amikor anno összejöttünk a férjemmel, az ötszörösét kerestem az ő fizetésének és ezért az anyagiak nagy részét is automatikusan magamra vállaltam, mert nem volt nálam téma vagy szempont, akkor le vagyok hülyézve, hogy mekkora selejt vagyok, hogy nőként "eltartottam" egy pasit, amíg nem tanult ki egy jobban fizető szakmát. Nektek aztán tényleg semmi se jó :D
2020. febr. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt ny. Magyarországon, közel az osztrák határhoz, sok fordított felállást is tudok. Nő dolgozik Ausztriába, férfi meg itt a városban valami átlagos munkakörben.

Tehát a nő keres nagyságrendekkel jobban.

2020. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Orvosira járok, nem fog felvetni a pénz, a kezdeti néhány évben pedig pláne nem. Ha valaha is az lett volna a mániám, hogy átlag feletti körülmények között éljek, akkor eleve nem erre a szakra jelentkeztem volna. Elfogadtam, hogy egyrészt az időm nagy részét a munkámmal töltöm majd a hobbijaim és társas kapcsolataim rovására, másrészt pedig nem fogok medencés kertes házban élni és kéthetente a Kanári-szigetekre utazgatni, hogy pucsítós fotókat töltsek fel instára (bár ilyesmire soha nem is vágytam különösebben, átlagos anyagi helyzetű családban nőttem fel, ha annyi összejön nekem is, amennyi a szüleimnek sikerült, akkor bőven elégedett leszek). Vannak emberek (képzeld, még férfiak is), akik megelégednek az átlagos fizetéssel, vagy akár még ingyen, önkéntesként is dolgoznak cserébe azért, hogy azt csinálhassák, amit élveznek és ami iránt elhivatottak. Ha a jövőben, dolgozó nőként lenne egy cégvezető férjem, akkor pofám nem lenne akár csak egy fillért kérni tőle. Attól, hogy valakivel együtt vagyok még nincs automatikus hozzáférésem a bankszámlájához, ahogy neki sincs az enyémhez (ameddig nincs gyerek vagy egyéb közös kiadás, amihez én abszolút nem ragaszkodom még egy házasságban sem).
2020. febr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

350-500 közötti IT mérnököt legjobban a fejvadászok keresnek, leginkább itt Budapesten.

Témához szólva, nem jut minden nőnek jól kereső pasi, és nem jut minden jól kereső pasinak barátnő.

2020. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!