Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek eleg csak az atlagber...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek eleg csak az atlagber, majd talalnak egy netto 350-500 as it mernokot ako ugymond felig-meddig eltartja a not?

Figyelt kérdés
Ma is olvastam par valaszt. Tanarno, diplomas apolo berbol teng-leng, de irjak a parjuk mindnek vezeto mernok, ugyesz es igy szerencsere kenyelmesen kijovunk a berbol. Es a ferfiaknak ez jo...es a noknek ez jo...
2020. febr. 6. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnő vagyok és egyedül tartom el magamat és a lányomat. Két állásban dolgozom. A volt férjem anno annyit sem keresett, mint én. És tudod, mi a fura? Valahogy nem pályázom arra, hogy vezető mérnököt találjak, megelégednék egy szingli pedagógus kollégával is. Na, erre varrj gombot.
2020. febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriába ingázom,a férjem magyar fizetésének a 3szorosát kapom, pedig ő is a 350ezres kategóriába tartozik (amit írtál), ráadásul szimpla szakmunkás. Kicsit fura volt az elején hogy én keresek többet, de már hozzászoktunk a gondolathoz. Engem arra neveltek, hogy legyek önálló, önfenntartó és soha ne függjek a férfitól. Amúgy nagyon fura és gáz, hogy kb a legtöbb férfinak semmi sem jó, az sem ha ő keres többet mert el kell tartania a párját és az sem ha a nő keres jobban, mert akkor jajj mileszmost az egómmal, az asszony hordja a nadrágot😜
2020. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
78%
Én takarítónő vagyok, viszont a párom rakétamérnök. Igen, egész jól elvagyunk.
2020. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

A volt barátom mérnök volt. Nekem akkoriban átlagos vagy talán egy picit még átlag alatti fizetésem volt. És most nagyon fura dolgot fogok neked mondani...Az én csekély fizetésemből várta el, hogy látogassam meg (külföldön élt) mert ő annyira zsugori volt, hogy repjegyre nem költött, majd amikor ott voltam nála még én vásároltam be, hogy legyen mit enni, sőt képzeld még ajándékot is kapott, én pedig semmit sem tőle...

Igen, lehet mondani hogy hülye voltam, ezt ma már én is tudom, de hát egy szerelmes nő...


Szóval engem így "tartott el" a mérnök barátom, aki legalább 7-szer annyit keresett, mint én.

További jó általánosítgatást kívánok. ;)

2020. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
Van ilyen rengeteg. Fordítva kevesebb, de van, hogy a nő tartja el a pasit.
2020. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
2%
Bírom aki jön a takarítónő vs űrhajós példákkal... Pont ez a lényeg hogy a nők fölfele választanak, ezt nem kell bizonygatni. :D
2020. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
#1 mi ez a szarkazmus? Létezik ja, csak ritka mint a fehér holló, mert a corvinus, bgf, metropolitan bulikái vonzóbbak, főleg hogy a közgáz diploma mellé jár a vezető beosztás UTAZÁS (a nők 99%-nak hobbija) egy világméretű multinál :D
2020. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért a mérnök sem jelenti automatikusan, hogy a bőre alatt is pénz van. Én gépészmérnök vagyok, Budapesten emeléssel, 1,5 szolgálattal kapok 244 nettót. Nem mondom, hogy nem tudok félretenni, de azért nem is fürdök a lóvéban, és szerintem nem vagyok ezzel egyedül. Kicsit álomvilágban élsz.
2020. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mintha a tanárnők és ápolónők nem mennének félévente tüntetni o1g-nek, hogy legyenek jobban megfizetve. Sztem senkinek sem jó, hogy a társadalom legfontosabb munkáit végzők közül ez a kettő (több más mellett) bizarr módon alul van fizetve, szóval az utolsó mondatodat dobhatjuk is a kukába.


Amúgy tudom, hogy nem erről szólt a kérdés, de az, amit te akartál számonkérni valahogy nem nagyon érdekel.... 🤷‍♀️

2020. febr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Bombanős kérdező: miért foglalkozol folyamatosan, szünet nélkül azzal, hogy mások hogyan élnek, mit csinálnak (vagy nem csinálnak)? Miért nem a saját életed jobbátételén munkálkodsz?
2020. febr. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!