Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan hetero pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan hetero pasikkal ismerkedni, akik elfogadnak transz nőnek és párkapcsolatot is akarnak?

Figyelt kérdés

A körülményekhez képest egész feminin testtel és arccal rendelkezem, jelenleg még a műtét előtt állok. Viszont a férfiakat csak a szex miatt érdeklem, gyakorlatilag már ma estére tudnék találni szexpartnert, ha az érdekelne. Szeretnék szerelmen és kölcsönös vonzalmon alapuló párkapcsolatot, hol lenne érdemes keresnem? Eddig a Tinderen próbálkoztam, már számtalanszor volt, hogy teljesen jól kijöttünk egymással, de mikor elmondtam, hogy transz vagyok 100-ról 0-ra csökkent az érdeklődés. 😭

25l


2020. febr. 7. 13:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

>Ez most valami új divat?


Nem, transzneműek mindig is léteztek a történelem során, legfeljebb más névvel illették őket és nem voltak ennyire láthatóak. Szerintem azért van több transz manapság, akik nyílvánosan is vállalják, mert manapság már sokkal elfogadóbb a környezet, régebben sem volt kevesebb, csak elnyomták magukban, vagy titkolták.


>Ez egy újabb feltűnési viszketegség mánia.

Szerinted mással nem lehet kitűnni, mint azzal, hogy női nemi hormont szedek és műtéteken fogok átesni, hogy egy idő múlva már meg se lehessen különböztetni az utcán vagy akár az ágyban is egy cisz nőtől? Ezernyi más, olcsóbb és reverzibilis mód van rá, hogy kitűnjek a tömegből, ha a külsőmmel akarok. Befestem rózsaszínre a hajam vagy felveszek egy F*ck Orbán feliratú pólót, garántálom, hogy mindenki engem fog nézni. Miért gondolod azt, hogy valaki feltűnés miatt vállalja azt, hogy a társadalom jó része elítéli, hogy milliókat kell költenie azért, hogy úgy nézhessen ki, mint ahogy belül érzi magát, hogy azon kelljen izgulnia, hogy felveszik dolgozni valahova? A transzneműséget arra fogni, hogy feltűnési viszketegség nem más, mint egy komplex probléma szőnyeg alá seprése azzal, hogy egy egyszerű, egyértelmű megoldást adsz rá, ahelyett, hogy próbálnál empatikus lenni és megérteni, hogy azért vállalják ezek a személyeket ezeket a nehézségeket mert képtelenek a biológiai nemük szerint élni, mert a fejükben pont az ellentkező van.

2020. febr. 7. 16:38
 22/24 anonim ***** válasza:
87%

Szia

Nekem írhatsz, kapcsolatot szeretnék, és teljesen nőként tekintenék rád.

22/F

2020. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Én arra lennék kíváncsi, hogy vajon hogy lesz orgazmusod egy kialakított punciban.
2020. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
87%
Szia! Én szivesen ismerkednék veled...
2020. febr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!