Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan hetero pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan hetero pasikkal ismerkedni, akik elfogadnak transz nőnek és párkapcsolatot is akarnak?

Figyelt kérdés

A körülményekhez képest egész feminin testtel és arccal rendelkezem, jelenleg még a műtét előtt állok. Viszont a férfiakat csak a szex miatt érdeklem, gyakorlatilag már ma estére tudnék találni szexpartnert, ha az érdekelne. Szeretnék szerelmen és kölcsönös vonzalmon alapuló párkapcsolatot, hol lenne érdemes keresnem? Eddig a Tinderen próbálkoztam, már számtalanszor volt, hogy teljesen jól kijöttünk egymással, de mikor elmondtam, hogy transz vagyok 100-ról 0-ra csökkent az érdeklődés. 😭

25l


2020. febr. 7. 13:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos ez nehéz ügy lesz, ha komoly a kérdésed. A férfiak ízig vérig nőt akarnak szexre is és nem "utángyártottat". Ne csodálkozz azon, hogy megtudják ezt rólad és eltűnnek.
2020. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Tehát neked kukacod van?
2020. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
A heteró pasikat nem érdeklik a "tökös csajok", szóval keress biszex pasit, az tuti értékelni fogja az adottságaidat.
2020. febr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát sajnos komoly kérdés. 😐

Azért vannak olyanok akik megdugni megdugnának de mást nem akarnak. De sajnos olyat meg pont nem akarok, nem egy szexjátékszer vagyok a másik fél vágyainak gyors kielégítésére.

2020. febr. 7. 13:19
 5/24 A kérdező kommentje:
Olyan pasit akarok, aki a nőt látja bennem. Olyan biszex pasi nem érdekel, aki férfiként tekint rám és arra izgul.
2020. febr. 7. 13:21
 6/24 anonim ***** válasza:
24%
Engem érdekelne, de csak barátság extrákkal kapcsolatra
2020. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Őszinte leszek és nem akarlak megbántani de én heteroként taszítónak találnám az ilyen kapcsolatot.

De fel a fejjel, biztosan találhatsz magad mellé valakit bisexek között ahogy fentebb is írták.

2020. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
43%
Már ne is haragudj kérdező de nehéz lenne a nőt látni benned úgy hogy képtelen vagy szülni
2020. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#8 Gondolom azokban a cisz nőkben sem látod a nőt, akik valami miatt sterilek 🤦🏻‍♀️
2020. febr. 7. 13:52
 10/24 anonim ***** válasza:
44%

Nem akarlak megbántani, de nekem van transzneművel egy sztorim. Pont itt gyiken ismerkedtünk meg, utána facebookra átmentünk, jól elcsevegtünk. Kb 1-2 hét csevegés után megírta, hogy transznemű, már mindene át lett műttetve. Láttam róla képet is, tényleg olyan volt, mint egy csaj, ráadásul még csinos is volt. Találkozni is akart, de mondtam neki, hogy ez részemről sajnos nem megy.

Na onnantól el lettem hordva mindennek, az aranyos "nő"-ből egy agresszív férfi bújt elő. Nem bántásból de a transzneműeknél a fejben nincs rendben sok minden. Hiába műttetitek át magatokat, az agyatok a régi marad. 29/F

2020. febr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!