Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan hetero pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan hetero pasikkal ismerkedni, akik elfogadnak transz nőnek és párkapcsolatot is akarnak?

Figyelt kérdés

A körülményekhez képest egész feminin testtel és arccal rendelkezem, jelenleg még a műtét előtt állok. Viszont a férfiakat csak a szex miatt érdeklem, gyakorlatilag már ma estére tudnék találni szexpartnert, ha az érdekelne. Szeretnék szerelmen és kölcsönös vonzalmon alapuló párkapcsolatot, hol lenne érdemes keresnem? Eddig a Tinderen próbálkoztam, már számtalanszor volt, hogy teljesen jól kijöttünk egymással, de mikor elmondtam, hogy transz vagyok 100-ról 0-ra csökkent az érdeklődés. 😭

25l


2020. febr. 7. 13:12
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
31%

Kérdező ne keverd ebbe a beteg nőket

Neked soha nem lesz gyereked egy esetleg steril nővel még örökbe fogadni is lehetne veled ezt kétlem hogy lehetséges lenne

2020. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Egyedülállóként is lehet örökbe fogadni. Arról nem is beszélve, hogyha majd meglesznek a női papírjaim (jelenjeg a magyar állam jogellenesen szünetelteti a név és nem váltási kérelmeket) és lesz férjem, akkor meg még könnyeben fogok tudni örökbe fogadni, ha akarunk.
2020. febr. 7. 14:28
 13/24 anonim ***** válasza:
38%
Hetero férfiak nem táplálnak szexuális és/vagy romantikus érzelmeket más férfiak iránt. Attól, hogy férfinak születve nőnek képzelged magad vagy esetleg átesel pár műtéten, még nem leszel nő.
2020. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
74%
Kérdező tényleg nem kötekedni akarok de a mostani magyar állam tuti nem fogja megengedni neked az örökbefogadást
2020. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%
Ha elmész egy Mars expedícióra egy férfival sanszos lehet.
2020. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Én kíváncsi lennék, hogy nézel ki.
2020. febr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy szexuális kapcsolatra fogható lenne pár hetero férfi, de kapcsolatra nem kellenél nekik. Ha az a baja, hogy "gyárilag" nem vagy nő, akkor miért tudna lefektetni, ha egyszer hetero?

Bocsánat, hogy nőként válaszolok, de nekem ez a kérdés ütött szöget a fejembe...

2020. febr. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

#17 Szerintem több oka is van.

Egyrészt a kíváncsiság, szerintem vannak, akik kíváncsiak milyen szexelni valakivel, aki úgy néz ki és úgy is viselkedik, öltözik, mint egy nő, mégis pénisze van. Megdug, elmúlik a kíváncsisága és többet nem érdeklem.

Vannak akik egyszerűen fetisizálják a testem. Izgatja őket a testem, de csak egy szexjátékszer vagyok nekik, nem ember.

Illetve vannak, akik bár a nőt látják bennem és el is tudnának képzelni egy pàrkapcsolatot velem, mégsem merik a transzfóbia miatt. A transzfóbia nem csak engem érint, hanem a leendő páromat is. Képzeld el, mennyi bántást, beszólást, kinevetést kapna az a cisz hetero férfi aki nyílvánosan vállalja, hogy egy biológiailag férfi nő a barátnője. Emiatt inkább alkalmi kapcsolatokba megy bele és a szégyenérzet miatt inkább titkolja azt, hogy ő egy transznemű nőt is el tud képzelni, mint az ő barátnője.

2020. febr. 7. 15:34
 19/24 A kérdező kommentje:
Ja, meg még olyanok is vannak, akik egyszerűen egy női ruhás férfit látnak bennem és a látens homoszexuális vágyaikat akarják kiélni, de igazából szégyellik hogy melegek/biszexuálisak, emiatt pedig szintén csak szexkapcsolat jöhet szóba.
2020. febr. 7. 15:35
 20/24 anonim ***** válasza:
18%

Ez most valami új divat? Csak mert nincs az a pénz, amiért hetero férfi összejönne egy női ruhába bújt férfival. Maximum 1 szex kíváncsiságból, ha már meg van a műtét. De előtte... milyen hetero férfi kívánna meg egy f***t? Hát olyan, aki nem hetero, hanem mimimum biszex de inkább meleg. Szerintem irreális az elvárásod, szerencsére még nem akkora divat ez a transzneműség, de én teljes mértékben elítélem. Ez egy újabb feltűnési viszketegség mánia.

Nincsen bajom a melegekkel, azzal sem, ha a leszbi csaj rövidre vágatja a haját meg férfi ruhákat hord. De teljesen abszurd elvárás, hogy kvázi melegként hetero férfira vágysz.

2020. febr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!