Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 éves nő és 47 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nő és 47 éves férfi komoly kapcsolatra, családra, esélyes még?

Figyelt kérdés
Ilyen korkülönbséggel. Mindketten szeretnénk gyereket/gyerekeket is. Az anyagi hátterünk is megvan, amit KÖZÖSEN dobnánk össze.
2020. febr. 3. 14:25
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
48%
Hogyne, bár a nők gyorsan öregszenek...
2020. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Első körben szeretném leszögezni, hogy nem ítélkezem és nem feladatom megmondóembereskedni. Azt fogom leírni amit én gondolnék hasonló esetben. A szerelem csodálatos dolog viszont nagyon ritka esetben önzetlen. Gondoljunk bele, egy 22 éves lányzónak (annyi vagyok én is) mit adhat egy 47 éves férfi? Biztonságérzetet, férfias viselkedést, a 22 éves srácokhoz képest érettséget, anyagi alapot.

Egy 22 éves lány mit adhat egy 47 éves férfinek? Úgy gondolom nem okés ha 47 évesen valaki nem a saját korosztályában keresgél érett nőket. Ha valakinek arra van igénye hogy egy fiatal lánnyal legyen annak sok oka lehet de nem gondolom hogy ez szerelem. Noha nem ismerem és nem tudok rólatok semmit amikor 40 éves leszel, érett, gyönyörű nőként állsz majd tegyük fel a 10 éves fiaddal a suli előtt vajon milyen érzés lesz a 65 éves pároddal lenni?

Lártam erre példát pl a magyartanárom férje 20 évvel idősebb volt viszont kínszenvedés vt neki élete derekán temetni az urát.

Nem kívánom senkinek.

Ne a jelen érzelmeidre halgass hanem a hosszútávú jövőd képe lebegjen a szemeid előtt

2020. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
48%
Aki egesz eleteben csak hosszutavra tervezet en csak sajnalni tudom, lemarad az igazan jo dolgokrol. Az eletben a spontaneitast ertekelem az egyik legtobbre, amit te megtervezel az ugy sem ugy lesz, a legjobb dolgok hirtelen jonnek. Es attol, hogy a pasi isosebb meg kazan meghalhat a masik fel is hamarabb....
2020. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!