Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők komoly kapcsolat elejéné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők komoly kapcsolat elejénél mennyire elfogadóak ha a férfi nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Gondolok itt merevedési zavarról vagy korai magömlésről vagy egyéb valami zavarról.
2020. jan. 17. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Hány éves férfi?

Mit tett azért, hogy a probléma megoldódjon?

2020. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak megtartani. Ha nagyon jo pasi vagy max 1-2 hónapig.
2020. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint eléggé. Ha igyekszik, legalábbis. Ha szarik bele, hogy nekem jó-e vagy sem, inkább hagyjuk egymást.
2020. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Pénz és pénisz kell a nőknek.
2020. jan. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A #3 leírta a lényeget, én is így gondolom.
2020. jan. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát ez nagyon változó szerintem. Mondjuk volt olyan nő aki az első szex alkalmával közölte, hogy nem tudott elmenni és neki ez kevés volt. Másfél órát reszeltem, volt minden póz, de egyszer nem mondta, hogy most jó és csináljam gyorsabban vagy lassabban. Ha megtalálod a jó partnert akkor nem a kifogásokat kell keresni hanem az új pózokat mert mindent ki akarsz próbálni.
2020. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha odafigyel az en igenyeimre akkor szamomra mar jo az agyban. Egyik hosszu tavu kapcsolatnal volt h lelankadt ovszerben, az elso 10 alkalombol mondjuk 8szor, es vissza kellet tornazni a kedvet de en meg kitarto voltam. Viszont o eleg onzo volt az agyban a kesobbiekben. Amostani kapcsolatomnal az elso szex nem volt annyira jo a másodiktol kezdve szinte minden alkalom tok jo volt mert probalt odafigyelni az igenyeimre. Ugy hogy tok atlagos meretekkel rendelkedzik es van h szex elott fel kell tornazni ot is (pl ha sokaig van oral az en reszemre, utana lelankad).
2020. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Én teljesen elfogadó voltam velük, volt olyan aki párszor csődöt mondott vagy elpuhult az ágyban, pedig fiatal 27 éves pasi volt, mindezek ellenére szerettem, kitartottam mellette. Cserébe viszont más nőkkel flörtölgetett.

Volt olyan, aki gyorstüzelő volt, alig értem hozzá és felsült és el sem élveztem vele, mert jó béna is volt. De mivel túlságosan jó a szívem ezért többször gyakoroltuk, irányítottam mit és hogy. De közölte, hogy nem kellek amúgy neki, mert szerelmet nem érez. Na így legyen az ember megértő és kedves a pasikkal!!! Baromira nem éri meg!😀

2020. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Másfél órát reszeltem, volt minden póz" => Na nekem pl ez baromi unalmas lenne.

Ha előtte nincs előjáték, nem vagyok felizgatva rendesen, és nem elégít ki orálisan, vagy kézzel csiklón keresztül, 5 percet nem kérnék az aktusból... Másfél órát minek dugni? Ha 20-25 perc alatt nem történik semmi, utána se fog....

2020. jan. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!