Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A barátság extrákkal 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátság extrákkal 30 fölött jobb, mint semmi?

Figyelt kérdés
Tehát amig jobb nem jön , addig az is jó ?
2020. febr. 2. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jobb
2020. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
igen
2020. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy ez lesz a legtartósabb és komollyá is válhat. Mert alacsonyabbak az elvárások, kisebb a pofára esés eselye + ismeritek egymást, önmagad adhatod nem kell a mádámot v. szuperhőst adni egymásnak.
2020. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Ha férfi vagy akkor mindig minden életkorban jobb mint a semmi, sőt akár kielégítheti az összes igényedet is.

Ha nő vagy, akkor meg a semminél is kevesebb, mivel ez egyfajta bizonyíték arra, hogy te nem vagy jó ebben a korba sem semmi másra, csak hogy beléd tegye valaki a farkát. De másra nem vagy jó.

2020. febr. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nö vagyok . És ha a fórumon kiirok ilyet , hogy férfi ilyet ajánlott , mindneki fújol , hogy ez nem jó , legyen bennem tartás .

Most meg jobb

2020. febr. 2. 22:59
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

"Nő vagyok"

Hát cica, akkor te nem vagy másra kelendő, csak egy spermaputtony vagy gyakorlatilag :)

2020. febr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem (én is nő) jobb. HA megvan a kellő vonzalom, működik a kémia. Különben sok értelme nincs, akkor már inkább a semmi.
2020. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem (nő vagyok) nem.Egy langyos xar amibe néha használnak az nem kapcsolat.Lehet illúzióba ad valamit, de ennél 30 fölött is tartsa magát többnek az ember.
2020. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, ez a van is valaki meg nincs is nem egy jó állapot, mellette nem úgy ismerkedsz, ha jön valaki akkor nem tudod h hogyan zárd le v mi legyen.
2020. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Az itteni kiéhezett kanoknak jobb, repülnének mindenre ami mozog.

Amíg szexpartnered van nem lesz normàlis kapcsolatod.

Az igazi csak úgy lesz ha tisztàn indul egy kapcsolat.

Vagy hazudsz neki vagy elmondod hogy más kúrogat míg vársz az igazira.

Egy kapcsolat vagy teljes vagy semmilyen.

2020. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!