Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Életetek melyik részéből/szaka...

Életetek melyik részéből/szakaszából van most a barátid/jobb haverjaid?

Figyelt kérdés

kort és nemet is légyszíves.

Illetve hány barátod/barátnőd van ?


(pl.:kisgyerekkori,gimiből,munkahelyről...?)



2013. nov. 16. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
A gimis korszakombol. Haverom sok van,szerencsere ugy erzem,szeretnek az emberek,kollegakkal,fonokommel,szomszedaimmal es a parom barataival is jol kijovok. Baratomnak igazan 3 lanyt tartok,meg a gimibol jottunk ossze mi negyen.:) a legnagyobb problemakat is kozosen oldjuk meg,barmikor fordulhatok hozzajuk. Oromben es bajban egyarant. Nagyon szeretem oket.
2013. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

29 éves nő vagyok

16 éves voltam amikor rátaláltam a most már legjobb barátnőmre.Valójában ki nem állhattam őt.Eléggé zűrös időszak volt az az életemben.Sok hülyeséget is csináltam(öngyilkossági kísérlet)...

Ő volt az egyetlen aki akkor mellém állt!Nem is ismertük egymást előtte nagyon jól,csak egy busszal jártunk haza a suliból.A lényeg,hogy amikor megtudta mit csináltam egyik hazafele tartó úton úgy kiosztott,hogy még most is csodálkozok magamon,hogy hogy nem küldtem el melegebb éghajlatra :-)

Neki sokkal rosszabb gyerekkora volt mint nekem.Szülei elváltak,az anyja...na azt hagyjuk!Nagyon jó barátnők lettünk és sokmindenen mentünk át azóta.Hol ő húzott ki a sz..-ból hol meg én őt.Van neki egy huga is akit végül ketten kellett hogy felneveljünk.Anyukája intézetbe akarta adni.

Szóval egy igazi barátnőm van aki egy idős velem.Bár nem lógunk minden nap egymás nyakában annak idején se tettük de tudjuk a másikról,hogyha hajnal 3-kor felhívom hogy ez a bajom meg az a bajom akkor is ott vagyunk egymásnak!

2013. nov. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kisgyerekkorból van a legjobb, egyetemről a legtöbb. :)
2013. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gimiből, ez egyértelmű. Az általános iskolás barátaim a gimi kezdeténél el is tűntek az életemből. Mára már nem is köszönök azoknak, akik 8 évig a legjobb barátaim voltak. Elég fura, mintha idegenek lennének. :D

A gimiben meg végig jöttek-mentek a haverok (barátok is), de ketten maradtak, akik nem pártoltak el mellőlem.

Mivel általánosságban nem kedvelnek engem az emberek (mivel én sem kedvelem őket).

2013. nov. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!