Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon égő az hogy ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon égő az hogy ha nem volt még barátnőm, míg másnak 15 éves korától van emiatt sokkal tapasztaltabb?

Figyelt kérdés

23 vagyok. Ez mennyire gond, van olyan lány aki amiatt nem jönne velem össze mert nem volt még barátnőm?

Szeretnék barátnőt már rég óta de nem találok megbízható lányt, meg nekem tetszenek az ilyen állandóan magunkat fotózós netre feltöltős lányok.


2020. febr. 2. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mier lenne égő?
2020. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy elkésve. Nekem 24 évesen volt az első komoly csajom. Most 30 vagyok, túl vagyok 5-6 komolytalanabb kapcsolaton, sok kalandon. És nemrég megtaláltam az igazit, a feleségem.
2020. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem égö. Hanem csak meg kell talalni azt akinek bejön egy bizonytalan tètova sràc a tapszasztalt tudja mit akar tipusuak helyett.
2020. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3: honnan veszed, hogy tétova? Nekem is ennyi a korom, és nekem se volt még nőm... egyszerűen nem akartam annyira, pedig nem vagyok tesze-tosza, bármit kimondok a nő szemébe, nem félek. Ezen kívül nem nézek ki olyan kifejezetten jól. Akkor mégis az a probléma, hogy beszari vagyok? Elárulom, a nőknek leginkább az arc számít, nem az, hogy mennyire tökös. Sajnos.
2020. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 a kérdèsböl eleve
2020. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!