Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg gáz, hogy a izomzatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, hogy a izomzatom építgetése helyett én elsősorban az elmém palléroztam?

Figyelt kérdés
26F 182cm/56kg/18cm

#izomzat #elme #pallérozás
2020. febr. 1. 16:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Miért lett volna nehéz mindkettőt? Az ember nem csak test és nem csak lélek. Nem volt heti 3-4x egy órád a testedre?


Ne érts félre, semmi baj azzal, ha az ember nem akar mindenben a topon lenni és nem edzi magát szálkásra vagy nem akar minden területen két lábon járó lexikon lenni... Én is priorizálok az érdeklődésem alapján. De azért az nem kifogás, hogy azért nem edzettél, mert agyra edzettél. Tapasztalatból mondom, ez nem így működik. Sőt, 8-10 óra szellemi munka után egy kis tombolás kifejezetten segít az embernek.

2020. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy biztos nagyon pallérozott lehet az elméd, ha azt hiszed, hogy attól jobb a helyzet, hogy kiírod a fszod méretét és mellé azt hiszed, hogy a lószerszám nem kényelmetlen a legtöbb nőnek vagy hogy a hosszúság önmagában bizonyító értékű, n3m vagy szar az ágyban vagy nem harangozol. 😂
2020. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Barátocskám, nálad nem a testépítés hiánya a baj, hanem, hogy krónikusan sovány vagy!


Számítsd ki a BMI-d, kijön, hogy soványnak számítasz. 67.9kg - 87.8kg között kéne legyen a testsúlyod.


Kezdjél valamit magaddal, mert ez egészségedre veszélyes.

2020. febr. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem gond (F).
2020. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem baj.Ha a nőd megelégszik az elméddel.És ha tudsz aggyal is d..ni.

A tüzoltok is mondják,Hiba nagy a slag,ha nincs ember mögötte.

Ugye érted,hogy egy bizonyos fokú edzettség,kondi, izom kell a kitartáshoz. A nők nem sakktudásodra kiváncsiak általában,de erre 26 évesen gondolom rájöttél.

2020. febr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én lefogyasztalak ha akarod ha nem. :D Üdv:lókarb norbi
2020. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
18cm az orrod?
2020. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!