Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő volt az eddigi "legmegfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő volt az eddigi "legmegfelelőbb", de mégsem?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy férfival. Nagyon intelligens,szofisztikàlt,karizmatikus személyiséggel bír,arról nem is beszélve,hogy milyen kommunikatív. Ugyan nem volt egy szépség,de engem nagyon megfogott. Még nem találkoztam hozzá hasonlóval,viszont az ismerkedés soràn sajna kiderült,hogy igazi r@had#k. Több nőt szédít,gyakran vàlt partnert és szemérmetlenül flörtölget mindenkivel. Mikor ezt megtudtam,elküldtem melegebb éghajlatra.

Ezzel szemben azért bànt,hogy ilyen értelmes,kivételes férfit nem sűrűn talál az ember.


2020. febr. 1. 15:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy típus a kriminalisztika szerint is, akik a modorosságukkal, okosságukkal, taktikusságukkal, ehhez kapcsolódóan a megnyerő külsejükkel megnyerik a környezetét, és behálóznak embereket maguk köré. Vigyázniuk kell velük az tuti. Szerintem jobb, hogy úm. "helyben hagytad", pont ez kell nekik, hogy tudják: nem minden az övéké.
2020. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Végre nagy nehezen sikerült találnod egy normális férfit, erre ő róla is kiderül, hogy csak egy szemétláda.

Ne add fel a keresést, sok kitartást kívánok, rád fog találni a szerelem.

2020. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez tipikus. Vagy egy férfi aki kiemelkedik a nagy masszából a kiváló szellemi képességeivel, erre kiderül, hogy amúgy totál megbízhatatlan.

Ilyen az élet. Nagyon nehéz olyan pasit és gondolom nőt is találni, hogy klappoljon minden. Vagy majdnem minden.

2020. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek hívnak fel minden nap pont ugyanakkor, elmondani a telefonba, hogy szeretlek. Aztán x idő múlva eltűnnek. Vajon miért is?
2020. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!