Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ő volt az eddigi "legmegfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő volt az eddigi "legmegfelelőbb", de mégsem?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy férfival. Nagyon intelligens,szofisztikàlt,karizmatikus személyiséggel bír,arról nem is beszélve,hogy milyen kommunikatív. Ugyan nem volt egy szépség,de engem nagyon megfogott. Még nem találkoztam hozzá hasonlóval,viszont az ismerkedés soràn sajna kiderült,hogy igazi r@had#k. Több nőt szédít,gyakran vàlt partnert és szemérmetlenül flörtölget mindenkivel. Mikor ezt megtudtam,elküldtem melegebb éghajlatra.

Ezzel szemben azért bànt,hogy ilyen értelmes,kivételes férfit nem sűrűn talál az ember.


2020. febr. 1. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Ez van.

De mi a kérdés?

2020. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

És írd már le, hogy miért kellene egy nő mellet maradnia?

És miért te lennél az az egy?


Tényleg érdekel!

2020. febr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés???
2020. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom mi a kérdés, de azért válaszolok: Használjad a testét, amíg jól esik, aztán dobjad!
2020. febr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább szánalmat keltő az ilyen férfi, állandó bizonyítási vágy alacsony önértékelés miatt. Ezért kellene úgy oda lenni?
2020. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
A történeted:"Nemrég ismerkedtem meg egy férfival." Arrol semmit sem irtál, hogy miféle kapcsolat alakult ki köztetek? Van-e okod elitélni, hogy "Több nőt szédít,gyakran vàlt partnert és szemérmetlenül flörtölget mindenkivel"
2020. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A kérdés igazából nem konkrét,csak kíváncsi voltam,ki hogy gondolkodik erről a férfiról,illetve talán jól esett kiírni.


A gond nem ott van,hogy nem áll meg egy nőnél,hanem,hogy úgy adja elő magát (legalábbis nekem),hogy ő bizony komoly kapcsolatot keres,màr nem kalandozik.

Szerintem illene tiszta lapokkal játszania.


Illetve valaki írta,hogy "használjam" őt én. Sajnos ez azonban számomra lehetetlen,én mindig emberként bánok az emberekkel,nem tárgyakként.

2020. febr. 1. 16:04
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem azért annyira nem tűnik egy főnyeremények a viselkedése alapján, ráadásul még ronda is...
2020. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
El tudom képzelni, hogy milyen intelligens lehet ha több nőt szédít és senkit nem vesz komolyan.
2020. febr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Te ha őt inteligensnek tartod akkor annyira vagy inteligens mint ő.


Saját èrdekeit nèzi szèdít mert tudna ha elmlndaná a frankót èrtelmes nő messziről elkerülnè.

2020. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!