Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet mégsem csak barátkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mégsem csak barátkozni akar? Vagy szórakozik?

Figyelt kérdés

Először is boldog karácsonyt mindenkinek! :)


Sikerült egy elég nagy gubancba keverni magamat.


Az egyik kollégám megtalált pár napja a közösségi oldalon, majd bejelölt. Látásból ismertük egymást, de a nevén kívül nem sokat tudtam róla.


Elkezdtünk beszélgetni, eleinte ilyen semleges dolgok, utána rájöttem, hogy van egy közös hobbink, és arról beszélgettünk sokat.


Én úgy voltam vele, hogy barátkozni, beszélgetni akar nem is képzeltem többet a dolgok mögé.


A legjobb haverja is nálunk dolgozik, tegnap félrehívott, majd azt mondta, hogy vigyázzak X-el, mert kapcsolatban van.


Hirtelen nem tudtam hova tenni a dolgot, mivel én ezt az egészet nem ismerkedésnek fogtam fel. X profilján nem is utal semmi a párjára, de a párja oldalán vannak közös képek, meg ki is van írva, hogy együtt vannak.


Nem értettem miért beszélt rólam a haverjának, de úgy láttam jobbnak, ha lezárom az egészet. X aznap este elég sokat írt, elég szűkszavú válaszokat adtam neki.


Volt egy kis hatásszünet is, majd leírta, hogy látott bent tegnap is, akkor is megnézett, mint mindennap. Megkérdeztem tőle, hogy te figyelsz engem? Ő azt mondta igen, már jóideje, mert szimpatikus vagyok neki.


Kínomban inkább csak Boldog Karácsonyt kívántam neki.


Láttam, hogy ismerősöm megosztott egy képet, amin egy tanakodó figura van, a lényege, hogy efelejtett ajándékot venni a párjának, aztán rájön, hogy nincs is párja :D


Megosztottam, mert éppen igaz rám. Reggel láttam, hogy X meglátta a képet, és csodálkozó fejeket küldött, és azt kérdezgette, hogy-hogy egyedül vagyok?


Én már semmit sem értek, azt tudom, hogy le kell zárni a beszélgetéstünket, de előtte szeretném megérteni, hogy mi lelte ezt az embert..


2019. dec. 24. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Még mindig ezen a szerencsétlenen rágódsz? Mit nem értesz? A párja mellett keresgél jobb lehetőséget, vagy csak egy kis kamatyot. Töröld a fenébe és ignoráld a munkahelyen. Ja bocs, az túl egyszerű lenne... A kérdése(i)d alapján annyira naiv vagy, hogy tök mindegy mit írunk ide, te még 100x meg fogod kérdezni kisebb módosításokkal ugyanazt, közben elmész vele vacsizni, sétálni mert ugye meg kell érteni mi lelete őt... Hagyjuk már.

2019. dec. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes ünnepeket neked is!:)


Az lelte, hogy rájött a kangörcs. Sajnos sok ilyen férfi van, tudnék mesélni, az a rossz az egészben, hogy valóban a másik érzi magát kínosan, mikor az ilyenek megtalálják. Csak be akar fűzni téged, de ne foglalkozz vele, majd megunja, ha látja, hogy nem vagy vevő rá.

2019. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló :)
2019. dec. 24. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
De azért megmozgatta a fantáziádat...
2019. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!