Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Macis férfiaknak a legnehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macis férfiaknak a legnehezebb átlagos nőt találni?

Figyelt kérdés
Mert ugye egy vékony férfi (60-65 kg) most a trendi. Egy izmos 80kg os , szálkás férfit sem szoktak sokan elutasítani. Vagyis egyesül a kövér és nagy macik akiknek a közeledését azonnal offolnak a lányok.
2020. febr. 1. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a macis alatt a 100+ kg zsírdisznót érted, és az átlagos lány alatt a 20 éves modellt smink nélkül, akkor igen.
2020. febr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Azért a macis (=izmos, rajta egy kis husival, amiatt pl nem látszik, hogy kockás a hasa, de a tartásán és a karjain látszik, hogy van ott izom) nem egy kaliber egy szétfolyt pacával, aki ha rád fekszik, magát sem tudja felemelni. Ráadásul 10 perc után kimelegszik és elég is volt neki az iparból.
2020. febr. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Igen. Ma a vasággyal 40 kilós férfiak a trend sajnos.
2020. febr. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Te magad vagy a trend ha hiszel magadban és van önbizalmad.
2020. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Míg ezt a kérdést feltetted, ez idő alatt írhattál volna magadnak egy edzéstervet és étrendet, hogy ne legyél elhízott. De hát egyszerűbb picsogni, mint tenni azért, hogy jobb legyen.
2020. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Én 172cm vagyok és elhízott, 90kg.


A következő két fő dolgot tudom neked mondani:

1. Eléggé rendben vagyok lelkileg, tudok beszélgetni a lányokkal, így ha elmegyek egy bármilyen nagyobb társaságba, lesz olyan lány, akivel szimpatizálunk.

2. Az előző barátnőmmel négy évig voltunk együtt, vékony, szőke, nagyon szép lány volt, anyagiakat fele-fele arányban vállaltuk, szóval nem sugar daddy voltam. :)


Ha egy mackós (vagy akár hájpacni) srácnak rendben van a lelke, kimozdul sokat, mer beszélgetni lányokkal, akkor van esélye átlagos lánnyal való kapcsolatra.


Természetesen ennek feltétele, hogy legyen ugyanolyan igényes, mint ami a hölgyektől alap elvárás minden sráccal szemben: Ruházat, igényes haj, ha szakállas - igényes szakáll, cipő, testszag-mentes.

2020. febr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább az alacsonyaknak. Az minden nőnél kizáró ok.
2020. febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Arc többet számít.

Egy jóképű "macis" férfi vonzóság szempontjából überel a nőknél egy kisportol csúnya férfit.

2020. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!