Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megmutatnátok képpel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmutatnátok képpel, hogy milyen az átlagos nő?

Figyelt kérdés

2020. jan. 31. 22:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%
Sajnos csak átlag feletti barátnőim voltak, vannak így nem tudok segiteni
2020. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Csatlakozom az előttemszólóhoz :D Szintúgy :P De azért egy éjszakára sztem simán elviszlek :P
2020. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

[link]


[link]


[link]


[link] igen..Midsommar


Ezek nekem ilyen pozitívan átlagosak, kellemesek.

2020. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Lachesys ***** válasza:
82%
nem az volt a kerdes fiuk hogy milyen noitek voltak, hanem hogy milyen szerintetek az atlagos no. a kerdezo talan nem is no utolso.
2020. jan. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
46% Neked nem feleséged és van és két gyereked? :D No offense...
2020. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
5 keversz vkivel v van itt tobb 46%-os :D Nincs feleségem és gyerekeim sem ahhoz még fiatal vagyok :D
2020. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Offens majd vasárnap hajnalban :)
2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lachesys ***** válasza:
98%
amugy vicces, ezen az oldalon mindig azt irjak, nok igenyei vannak elszallva. a masik kerdesnel egyik no sem ilyen hulyeseget irt es elszallva se voltak a kepek alapjan... mondjuk aki linkelt, abban is van szerintem atlag feletti, talan a harmadikra mondanam hogy atlagos, a masodik csak azert, mert el van hizva, az arca atlagnal helyesebb.
2020. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
1%
Utolsó te igénytelen vagy vagy mi? Neked az átlagba a hajléktalanok is benne vannak? Elvégre általános jelenség, mindenhol ott vannak...
2020. jan. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

46% Ne haragudj, összekevertelek valakivel. :D


Jó hát kellemesen átlagost írtam, a Midsommar színésznőjével összejönnék kérdés nélkül. Nem értem mi a baj.


Átlagon felüli nekem pl. Rachel Weisz, mert eszméletlen kisugárzása van. Másnak meg ő ronda.

2020. jan. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!