Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A PUA szekta miért halt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA szekta miért halt ki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve inaktív az összes nagyobb, ismertebb guru hírportálja, webshopja, youtube csatornája, stb.

Mi ez, kitört a gazdasági válság? Ezért nem tömik már pénzzel a PUA oktatók zsebét a férfiak? Vagy ennyire elterjedt volna, hogy átverés?


2020. jan. 30. 22:29
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Dogma?? Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Senkit nem köteleznek arra, hogy egy PUA közösség tagja legyen. Ergó arra sem köteleznek senkit, hogy ne igyon. Aki nem iszik, az saját elhatározásból nem iszik. Nem tartanak fegyvert senki fejéhez.
2020. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

"inni meg azért iszom, hogy jól érezzem magam a haverjaimmal olyan helyeken, ahol amugy mindenki azért van ott, hogy igyon."


"Mondjuk azért irigylem őket, hogy kibirják a szórakozóhelyeket józanul, nekem sok érdekességet nem tudnak jelenteni ezek a helyek józanul."


Elárulom neked, ugyan nem mondhatom azt, hogy soha nem ittam bulikban, de voltam úgy discoban haverokkal (nem PUAK voltak) hogy nem ittam alkoholt aznap éjszaka egyáltalán. És semmivel sem szórakoztam kevésbé, mint ők akik ittak. Ugyan úgy táncoltam és élveztem az éjszakát.

2020. febr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
hát vannak szórakozóhelyek amiket ki lehet birni józanul, de a sötét tömött nagyon hangos diszkókat pl nem
2020. febr. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

"miközben hétköznapi srácok élik az életüket és ezek nélkül is szexelnek/alakítanak ki párkapcsolatokat, jóval sikeresebben"


"Azért van tele a gyakori a rengeteg picsogós pasassal, mert sikeresek a nőknél? Minden 2. kérdés kb az, hogy miért nem kellenek senkinek, meg mert még 40 évesen szüzek akkor azok is fognak-e maradni."


A legesetlenebb (nem PUA) ismerősöm is volt már min. öt nővel a húszas évei végére. PUA fórumokon sok srác többévnyi PUÁ-skodás után is szűz volt vagy max. összejött neki 1-2 részeg csaj. Pedig minden hétvégén szórakozóhelyeken szólítgatott le nőket, görcsösen odafigyelve, milyen szögben áll a lábfeje és milyen sorrendben érinti meg a nő egyes testrészeit, mert azt olvasta valami ebookban, hogy ezek a legfontosabb dolgok.

2020. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

és most mit akartál ebből kihozni?


hogy aki puázik az semmit sem érhet el vele?


vagy hogy kevesebbet ér vele, mintha "NORMÁLIS" lenne (ami ezek szerint egy kiváltság?)


attól hogy vannak szerencsétlenek, akik sehova nem jutnak el azzal, hogy használják azokat a dolgokat, amiket valaki más már megértett az nem minősiti az egész jelenséget.


Ez csak ezeket a szerencsétleneket minősíti, illetve azokat akik kihasználják őket és félrevezetik, hogy elvegyék a pénzüket.

2020. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

plusz: hozzáteszem, hogy a szerencsétlenek azért nem jutnak semmire, mert vagy nagyon félreértelmeznek dolgokat, vagy csak azokat a dolgokat csinálják, amikkel nem nagyon kell elmonzdulniuk jelenlegi személyiségüktől, amitől voltaképpen szerencsétlenek maradnak.


több fiut láttam már a megdöbbenés és a felháborodás határán mozogni, amikor próbáltuk velük megértetni, hogy kicsit keményebben kellene a nőkhöz közeledni egy szórakozóhelyen és nem nem csak nyomni a fékezett habzású standupot.

2020. febr. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

"és most mit akartál ebből kihozni?"


Azt, amit a többiek is írtak, hogy PUA körökben megy a körrecska és mások ("ÁFCs-k/csódok") lenézése, csak a kézzelfogható eredményeket nem nagyon látni náluk.

2020. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%

ertem


tehat aki puazik az csak ezek koze a nyomorultak koze tartozhat

2020. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Én is ismertem ilyen arcokat, és igen, a többség ezek közé tartozott, az értelmesebbek pedig előbb-utóbb hátrahagyták az egész PUA baromságot és azóta sokkal boldogabb életet élnek.
2020. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!