Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A PUA szekta miért halt ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A PUA szekta miért halt ki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Már egy fél éve inaktív az összes nagyobb, ismertebb guru hírportálja, webshopja, youtube csatornája, stb.

Mi ez, kitört a gazdasági válság? Ezért nem tömik már pénzzel a PUA oktatók zsebét a férfiak? Vagy ennyire elterjedt volna, hogy átverés?


2020. jan. 30. 22:29
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
57%

Ez egy akkora baromság volt.. adjunk önbizalmat egy ronda férfinek... kb


Csak az számít jól nézel e ki és mennyi a pénzed. Dumával nem lehet csajt szerezni.

2020. febr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

bocsi de a pua forumok tagjai nem nagyon dugnak bulikbol


sztem a 80%uknak nem nagyon sikerul hazavinni noket bulikbol


gyujtogetik a teloszamokat amiket udvariassagbol adnak meg a nok nekik, persze sokszor ezzel véget is er mert nem valaszolnak nekik a lanyok


nincs ebben semmi magic, ha jo pasi vagy akire felfigyelnek nok es ertesz a nyelvukon akk porog a számláló, ez mindig igy volt

2020. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a hozzászólók többsége a PUA-t nem azzal azonosítja ami valójában. A valódi PUA nem arról szól, hogy minden nőt felszedj. Vannak akik tényleg üzletet csinálnak ebből és drága pénzeket elkérnek, de én kíváncsi lennék arra, hogy akik Dragonról azt írják amit, ők honnan veszik? Saját tapasztalat vagy csak azt sem tudják miről van szó és ide köhögnek valamit? Az egész önfejlesztésről szól. Egy nagyobb tudást és jobb hozzáállást elsajátíts tapasztalatok által, így jobb tudj lenni a munkádban, magad irányítsd az életed és ne csak sodródj az árral. Ami a csajozás részét illeti, ott pedig a cél az, hogy ne olyan párt találj magadnak akivel összehozott a sors, hanem tényleg olyat találj magad mellé akire vágysz. Az, hogy oda mennek nőkhöz? És? A legtöbb ember meg sem meri szólítani a neki tetsző személyt, ezért kell fejleszteni magad. Tényleg ez a baj, hogy a legtöbben félreértelmezitek az egészet. Miért baj az, hogy valaki fejlődni akar? Hogy jobb szeretne lenni önmagához képest? Persze aki lusta tenni a fejlődéséért, az le is fogja szólni ezt az egészet. A magyar ember amúgy is irigy típus. Ha neki valami nem jön össze, akkor másnak se jöjjön össze.


"Vagy jól nézel ki és akkor rajonganak érted a nők, bármit is csinálsz, vagy nem nézel ki jól és akkor látni sem akarnak, bármit is csinálsz. Semmilyen duma vagy taktika sem hatja meg a nőket, ha külsőre nem jössz be nekik."


1-es!

Érdekes, sok olyan férfit látok aki olyan nő mellett van, akire csak külső alapján azt mondanám ilyen nőt, hogy kapott meg? Az persze eszedbe nem jut, hogy meg van a kellő magabiztossága és egy domináns, izgalmas életet élő férfi, mi? Persze ha valaki unja a munkáját, arra vár, hogy haza érjen és sörözhessen csak, az nem egy vonzó dolog a nők szemében. De pont ez a PUA lényege, és ezért nem csak a nőkről szól, hogy egy sikeres életet tudj magadnak megvalósítani amit szeretsz, amitől boldog vagy, és igen, ehhez tudj találni egy megfelelő társat.


"Mert a nőknek csak a külső és a pénz számít, azokon pedig nem segít a PUA, sőt a pénz még el is megy rá."


7-es!

Aláírom, vannak olyan kóklerek akik sok pénzt lehúznak az emberről, de én Dragont konkrétan tudom, hogy ő nem húzott le senkit semmivel. Személyesen is ismerem őt.


Egyébként az, hogy a külső számít... Oké, de milyen a jól kinéző férfi? Ez egy relatív dolog. Lehetsz te kigyúrt, vagy egy szálkás gyerek, csak azoknak fogsz tetszeni akiknek az ilyen férfiak az esetei. Egy rocker csajnak nem feltétlenül fog bejönni ez a stílus. A külső annyiban számít, hogy magadhoz képest nézz ki a legjobban. Legyél ápolt, viselj hozzád illő hajat, ezek alapján legyen szakállad vagy borotvált arcod, a ruháid passzoljanak hozzád. Sajnos ez is vicces mennyire nincs érzéke ehhez rengeteg embernek. Egy tök átlagos srácból is lehet sokkal jobb férfit faragni külsőleg. De amikor valaki nem karbantartott szakállat visel, zsíros a haja, vagy magához képest 2 számmal nagyobb pólót hord, akkor valóban nem sok esélye lesz.


9-es!


"a pua szekta mint olyan, a dragon meg a jimmy féle banda volt annak idején. Azért szekta, mert akik ezekben voltak, azoknak a célja nem a csajozás volt, hanem az, hogy azt csinálják, amit a szektavezér mond nekik. És eközben szó szerint nőket zaklattak....nyilván ez igen ritkán eredményezett szexuális kapcsolatokat."


Ezt a hozzászólást megmosolyogtam. :) Ismered Dragont vagy csak hallomás alapján mondasz véleményt?


Zaklatni meg senki nem zaklat senkit.


"Sajnos tipikus kocka gyerekeket vonzanak be az ilyen szekta jellegü csoportok. Ja és teszem hozzá, hogy NEM ISZNAK, mert azt mondta nekik a jimmy meg a dragon."


Nem azért nincs alkohol, mert azt mondják. Amúgy is, téged miért zavar, ha valaki nem iszik alkoholt?


"Mi anno egyszerü formulát választottunk, leittuk magunkat a sárga földig és mindenkire rámásztunk, aki hagyta."


Látod, ez a baj. Csak úgy tudsz oda menni és leszólítani egy neked tetsző nőt, ha előtte leiszod magad, mert alkohol nélkül nincs bátorságod. Volt ilyen osztálytársam. Buliban voltunk. Megláttunk 2 kifejezetten vonzó lányt. Mondtam neki menjünk oda hozzájuk, mi is 2-en vagyunk, ők is. Erre azt válaszolta ő még nem ivott eleget hozzájuk, nem mer oda menni :)


"Csak az számít jól nézel e ki és mennyi a pénzed. Dumával nem lehet csajt szerezni."


11-es!

Lásd fentebb a 7-eshez intézett válaszom!

2020. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:

a dragonos bandabol tobb embert ismerek szemelyesen, masokat meg arcrol, hallasbol


szoval aki megveszi a dragontol a mágikus szobrokat meg karkotot meg az ereklye erteku gorkorcsolyat.....hat mit ne mondjak...vannak bajok


a dragon egyertelmuen egy szekta


pusztan mar csak azert mert FEKETE MAGIAROL beszel a tanitvanyainak


de igazabol eleg csak azt megnezni h a dragonos emberkek mennyire sikertelenek a noknel...mivel furcsak es nem esik le nekik a tantusz h a vilag mashogy mukodik

2020. febr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:

Előző, én bulikból konkrétan ismertem PUA társaságokat, általában lementek "bulizni" és görcsösen félkörben állva előadták, hogy ők most milyen jól érzik magukat. Nem is nagyon vitt haza senki nőket, de azért ment az egópolír, hogy mennyivel jobbak egy átlag "ÁFCs"-nél ("átlagosan frusztrált csávó") - akik azért évente legalább 1-2x lefeküdnek nőkkel, ellentétben a PUA szektatagokkal.


Nem azért mentek le, hogy szórakozzanak, hanem hogy megdolgozzanak a nőért vagyis "háborúzni" - lásd a PUÁ-ban a szakkifejezéseket "lemegyek fieldre, nyitok, kezelem az akadályt, eszkalálok és akkor ha mindent jól csináltam, megszerzem a zárást (csók, szex), amiből reportot írok". Nem érzed, ez mennyire beteges dolog? A nő nem egy társ, akivel megélsz valami közös élményt, hanem degradálódik egy akadállyá, aki közéd és a szex/validáció közé áll és akit furfangos módszerekkel meg kell győzni, hogy szexeljen veled - ha ez sikerült, akkor írok egy beszámolót, milyen fsza csávó voltam.


Ez az önfejlesztés dolog is visszás, "majd ha végre elég jó leszek és eleget önfejlesztettem, akkor majd minden jó lesz, de előtte meg kell még 10x néznem ezt és ezt az előadást".


Közben a csajok semmit nem önfejlesztenek ilyen módon, ezért előbb-utóbb előjön, hogy "hát akkor ők értékesebbek, mert csak jól kell érezniük magukat egy buliban és bepasiznak, én meg itt önfejlesztek évek óta?".

2020. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

a dragonosok ugy neznek ki csajozas közben mint egy ideges otodikes aki felmondja a szorzotablat


total merevek, nulla lazasag, nulla karizma


ja egyemmeg nem merek csajozni csak alkohollal uristen mekkora buntett


szerintem furcsabb az aki jozanul csajozik es látszik h erolkodik


mondjuk nem mintha randikon ne lennek jozan vagy ha valahol beszelgetesbe elegyedek valakivel


buliba azert jarnak az emberek h lelazuljanak nem azert h majd minel nagyobb kamu fikciokat irjanak a dragon forumra


hany novel is volt a dragon? 2015ben valami 5000rol beszelgettek? :D

2020. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:

13-as vagyok.


15-ös!


"ha ez sikerült, akkor írok egy beszámolót, milyen fsza csávó voltam."


Beszámoló nem azért kell. Sőt, beszámoló azért kell inkább, hogy lásd a hibáid. Ez kb olyan mintha naplót írnál és utána visszanézve átlátod az egészet. Sokszor egy adott szituációban, ha nincs elég tapasztalatunk, rosszul reagálunk dolgokra. Utólag, kívül helyezve magunkat, elolvasva átlátjuk az egészet. A beszámoló nem arra van, hogy milyen fsza csávó voltál, hanem hogy átlásd miben tudnál még fejlődni.


"Ez az önfejlesztés dolog is visszás, "majd ha végre elég jó leszek és eleget önfejlesztettem, akkor majd minden jó lesz, de előtte meg kell még 10x néznem ezt és ezt az előadást"."


Nem érted a lényegét. Van egy kedvenc mondásom. "A boldogsághoz nem vezet út, az út maga a boldogság". Az önfejlesztésre nem célként kell tekinteni. Nincs olyan, hogy ha ezt meg azt elérem akkor megengedhetem magamnak a boldogságot. MOST kell már megélni a pillanatot, nem majd egyszer. De ez PUA-tól függetlenül is így van.


Függetlenítsünk el a PUA-tól. A karrierben sem úgy kell fejlődésre ösztönözni magunkat, hogy közben nem érezzük magunkat boldognak. Ez egy hibás megközelítés. Rengeteg emberben ott lenne a potenciál, többre lenne hivatott és elkallódnak. Azért jó fejleszteni magad, hogy megéld az életet és ne túléld. Ha ott van benned a tehetség, hogy a munkádban a legjobb legyél, miért ragadnál le minimálbéres munkakörben?


"Közben a csajok semmit nem önfejlesztenek ilyen módon, ezért előbb-utóbb előjön, hogy "hát akkor ők értékesebbek, mert csak jól kell érezniük magukat egy buliban és bepasiznak, én meg itt önfejlesztek évek óta?"."


Nem. Senki sem értékesebb vagy kevésbé értékes a másikhoz képest. Az ember magához képest fejlődjön, ne máshoz mérje magát. Egyébként nekem több nő ismerősöm van aki önfejleszt.


16-os!


"total merevek, nulla lazasag, nulla karizma"


Persze, mert még valószínűleg új nekik, hogy egyáltalán leszólítsanak egy nekik tetsző lányt. Sőt, az is idegen még nekik, hogy bármilyen idegen emberrel beszéljenek. Nincs a komfortzónájukban. De a cselekvés megöli a félelmet. Gyakorlással ki lehet tágítani a komfortzónát és a realitásukon belül esik, hogy totál idegen emberrel tudjanak beszélni. Pl valaki izgulós típus. Nincs hozzászokva, hogy nagy közönség előtt beszédet tartson. Ezen csak úgy tud úrrá lenni, ha minél többször kerül ilyen helyzetbe és idővel hozzászokik, illetve tapasztalatokat szerez.


"ja egyemmeg nem merek csajozni csak alkohollal uristen mekkora buntett"


Nem bűntett, csak ne szóld le azt aki szeretné ha a komfortzónáján belül lenne, hogy alkohol nélkül is merjen idegen emberekkel beszélni, vagy a neki tetsző lányhoz oda menni.


"szerintem furcsabb az aki jozanul csajozik es látszik h erolkodik"


Itt a gyakorin annyi kérdés van, hogy nem kell senkinek... Közben meg kiderül nem is próbálkozik senkinél. Vagy maximum neten. Közben a nők mondják ki maguk, hogy a mai férfiak nem merik őket leszólítani és ez baj.


"buliba azert jarnak az emberek h lelazuljanak nem azert h majd minel nagyobb kamu fikciokat irjanak a dragon forumra"


Ezen megint csak mosolyogni tudok. Ha közvetlenül nem voltál tagja Dragon fórumának soha, honnan veszed a kamu fikciókat? Egyébként a kamu fikciónak semmi értelme, mert azzal az ember saját magát csapja be, nem mást.

2020. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:

jolvan nem tema szerencsere nem a dragonosok tevekenysege miatz fogok bukni noket:D


altalaban igen hamar lepattannak a nokrol ugyh max a levegot fogyasztjak csak

2020. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Lányokkal beszélgetni nem ugyanaz, mint a karrier. Abban sem akarok tudatosan, DVD-ket nézve fejlődni és javítgatni a "hibáimat", hogy hogyan haverkodjak egy sör mellett más férfiakkal. Egyszerűen csak csinálom, ha olyan kedvem van és ha valakivel működik a "kémia", akkor lesz folytatása a kapcsolatnak (a fenti példánál maradva haverok/barátok leszünk). "Futószalagon" leszólítani esténként 40-50 nőt is egy felesleges "készség". Inkább beszélgess 2-3 olyan nővel, akivel tényleg érdeklődtök egymás iránt és akit szeretnél megismerni.
2020. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
Amúgy azt áruld el, ha olyan fsza a PUA, miért vannak sokan (vagyis a legtöbben), akik 10 év után sem értek el semmit a csajok leszólítgatásával és az önfejlesztéssel, meg a PUA anyagok nézésével, miközben hétköznapi srácok élik az életüket és ezek nélkül is szexelnek/alakítanak ki párkapcsolatokat, jóval sikeresebben. Azért, mert a PUA egy alapjaiban téves megközelítésmód.
2020. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!