Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan tudtatok újra bízni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudtatok újra bízni?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget a kapcsolatom. Nagyon szépen bánt velem az exem, egy rossz szót nem tudok rá mondani, azt leszámítva, hogy a hátam mögött nőkkel írkált és találkozott. Nem kétséges, hogy találok mást, vagy jobbat, de úgy érzem, nem tudok már megbízni az emberekben ilyen téren. Fél éve lett vége a kapcsolatnak.
2020. jan. 30. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom nekem is ilyen volt. Lehet, hogy másoknak ez abszurd, de nekem evidens volt, hogy nem hagyom kételyek között, pont azért, mert tudom, milyen szar emberrel volt korábban. Nálunk minden nyitott, a kommunikáció is és az eszközeink is. Nem haragszom, ha bizalmatlanságból rákérdez dolgokra vagy ha a jelszó tudatában megnéz dolgokat. Együtt lakunk, ha akarna megfojthatna álmomban a helyzetből adódóan, akkor pont a mobilom féltsem tőle, hogy belenéz és visszaél vele? Kérlek... :D


Persze nem szép dolog leverni a régi sérelmeket az új kapcsolaton, ez igaz. Viszont az én oldalamról ezt segítségnek tartottam felé. És ahogy megvolt a bizalma lassan felém, úgy maradoztak el az ellenőrző szokásai. Maga a gesztus megnyugtatta egy idő után, aggodalomra pedig azóta sincs semmi oka. :)

2020. jan. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy addig nem nyitottam mások felé, amíg nem tudtam maradéktalanul feldolgozni a csalódásaim, akkor se, ha ez évekig tartott.
2020. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki , aki hagyja , hogy besavanyitsák a tapasztalatok , annak az exe gyözött , aki bántotta, mert miatta már nem tudsz mindent beleadni egy kapcsolatba , tehát ö kapta meg a legjobbat belöled , habár nem érdemelte meg

A legjobb bosszú , ha nem savanyodsz be

2020. jan. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Nehezen, de muszáj mert nem jó vénjánként maradni.

Muszáj úgy állni hogy lesz jobb.

2020. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy, nem is akarok,csak magamban bízok. :)
2020. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!