Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon kivehetos fogsorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon kivehetos fogsorral parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Meg tizeneves koromban ki kellett huzni szinte az osszes fogam egy inybetegseg miatt,amire semmilyen kezeles nem hatott. Olyan keves fogam maradt, hogy meg a hidas potlas sem johetett szoba. Implantatumra meg nem volt penzunk, igy 18 eves korom ota kivehetos fogakkal elek, rejtegettem mindig, nem nagyon tudta meg senki, de a lanyoknak ertheto modon sosem mertem kezdemenyezni es nem merek most sem, pedig mar 25 vagyok es nagyon szeretnek parkapcsolatot, de ilyen fiatalon ezt szerintem senki nem lenne kepes elfogadni. Ez nem olyan, mint, hogy valakinek szemuvege van vagy fogszabalyzoja vagy stb. Mindenki aztgondolna rolam, hogy igenytelen vagyok, pedig nem errol van szo. Valoszinuleg el sem juthatnek odaig, hogy ezt elmagyarazzam, mert egybol elkuldenenek... Szerintetek van eselyem igy parkapcsolatra? Vagy inkabb hagyjam a fenebe?
2020. jan. 29. 14:32
1 2
 11/19 Andi80018 ***** válasza:
de nem tudom, hogy melyik ágon, hogyan. Kár, hogy a szüleid nem tudták finanszírozni azért az implantációt.. :-(
2020. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt most sok biztató választ kaptál, ami érthető, hiszen akibe egy pici emberség szorul, nem akar belerúgni egy önhibáján kívül rossz helyzetbe került embertársába. (Nekem sem ez a célom.) De szerintem azért érdemes realistának maradni, és te elég jól látod a helyzetet. Ez valóban nem egy szemüveg és társai kategória... Ráadásul a huszonéves generációról van szó. A MAI huszonévesről, nem a régi "normálisabb", toleránsabb, kevésbé külső-orientáltról. Ma kisebb, könnyebben korrigálható hibákkal is a perifériára szorul az ember. Valami lazább kapcsolat lehet esélyes inkább. Olyan, ahol nincs együttélés, lehetőleg együttalvás sem nagyon, tehát ahol a másik fél nem szembesül azzal a helyzettel, amikor a fogsorod a szádon kívül van... Vagy komoly kapcsolat egy olyannal, aki nagyon, mélységesen "szinteden aluli".
2020. jan. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
"a neten kb mindenhol azt latni, hogy kirohogik a kivehetos fogas embereket" Hol?
2020. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igazabol csak addig nincs a szamban, amig megmosom ez naponta 2x1 perc kb, de gondolom csokolozasnal biztosan feltunne neki, meg hat ha mar kapcsolatom lenne, akkor inkabb elmondanam neki elobb utobb, csak felo, hogy azonnyomban ott is hagyna.
2020. jan. 29. 16:37
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
Nekem bizarr lenne. Eleve panikolok a sajat fogaim miatt sokszor, mert ugy erzem mintha mozognanak (pedig nem), es allandoan arrol almodok, hogy kihullott az osszes de nem tudom kikopni oket hanem ragom a szamban a sok kihullott fogat (xD), barmilyen orvosi vizsgalatot halogatok barmeddig, mert nem tartom fontosnak annyira, kiveve a fogorvost, mert oda szinte mar szivesen jarok, nem tudom, nem szeretnek egy percig sem csupasz fogak nelkuli inyt latni, de talan a tobbsegnek nincsen ilyen fogbaj fobiaja.
2020. jan. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Volt egy autó balesetem lefejeltem (learcoltam )a kormányt vagy bele haraptam. Elrepedt az arc csontom a felső állkapcsom...fogaim azóta előre állnak. Egy legénybúcsún én sem voltam józan,de haverom megdobott zöld dióval,fogam ketté tört a cirkon fog még pár mm et előrébb áll. Ha tehetettem róla ha nem akkor is megesett,hogy beszóltak rá!
2020. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem lehetett konnyu lelkileg. Es bocsi, nem akarok pofatlan lenni, de volt kapcsolatod ezek utan?
2020. jan. 29. 18:07
 18/19 anonim ***** válasza:
Függetlenül attól, hogy most van valakim, ha én randiznék veled egyáltalán nem zavarna. Egyik, hogy nekem sincs hollywoodi mosolyom, a másik pedig fogászaton dolgozok, tehát tisztában vagyok, hogy mi mivel jár.
2020. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Várd meg míg 50 es leszel. Ott nem lesz majd hátrány.
2020. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!