Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalon kivehetos fogsorral...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon kivehetos fogsorral parkapcsolat?

Figyelt kérdés
Meg tizeneves koromban ki kellett huzni szinte az osszes fogam egy inybetegseg miatt,amire semmilyen kezeles nem hatott. Olyan keves fogam maradt, hogy meg a hidas potlas sem johetett szoba. Implantatumra meg nem volt penzunk, igy 18 eves korom ota kivehetos fogakkal elek, rejtegettem mindig, nem nagyon tudta meg senki, de a lanyoknak ertheto modon sosem mertem kezdemenyezni es nem merek most sem, pedig mar 25 vagyok es nagyon szeretnek parkapcsolatot, de ilyen fiatalon ezt szerintem senki nem lenne kepes elfogadni. Ez nem olyan, mint, hogy valakinek szemuvege van vagy fogszabalyzoja vagy stb. Mindenki aztgondolna rolam, hogy igenytelen vagyok, pedig nem errol van szo. Valoszinuleg el sem juthatnek odaig, hogy ezt elmagyarazzam, mert egybol elkuldenenek... Szerintetek van eselyem igy parkapcsolatra? Vagy inkabb hagyjam a fenebe?
2020. jan. 29. 14:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezzel semmi baj sincs. Kezelve van, kinéz valahogy, és nem tehetsz róla.
2020. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Nálam ez nem lenne akadály, ha szeretek valakit. 36/n
2020. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

Ne érezd magad emiatt kellemetlenül, nyugodtan ismerkedj, nem rossz fogaid vannak, hanem egy ápolt műfogsor. A Póthaj, műmell mivel jobb? :)

25 L

2020. jan. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy barátomnak rosszak voltak a fogai.Sosem csajozott emiatt,viszont változtatni akart összegyűjtötte a pénzt hasonló kivehetős fogsorra.Azóta mint ha kicserélték volna,annyi nője volt hol hosszabb hol rövidebb kapcsolatok.Sosem volt neki belőle gondja.Amúgy engem sem zavarna ez a dolog.
2020. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem rosszabb sok más egyéb bibinél. Nézz körül, hány nálad rondábbnak vagy hendikepesebbnek mégis összejött. És gondold végig, hogy logikusan nem érdemes szoronganod azon, hogy ki mit fog szólni hozzá, mert akkor tényleg nem lesz esélyed se.
2020. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Jól bebeszélted ezt magadnak, állítom, hogy egyetlen csaj sem utasított vissza emiatt.

Van egy haverom, cigizik és energiaitalon él. A fogai tragikusan néznek ki, még erősen túlsúlyos is, de mégis sok nője volt.

2020. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem tudom, a neten kb mindenhol azt latni, hogy kirohogik a kivehetos fogas embereket, lenezik oket stb. Nehez igy elhinnem, hogy nem ezt kapnam en is ha kiderulne.
2020. jan. 29. 15:41
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy jó példaként, de sokan kiröhögik vagy lenézik a túlsúlyosakat vagy a kopaszokat vagy a süketeket is vagy akinek szőrös a háta, mégis elég soknak van párja.
2020. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem is van esélyed, bár annyit el tudok képzelni, hogy mivel genetika, nehogy a hölgynek az legyen a kivetni valója, hogy öröklődik. Vagyis öröklődik, az biztos,
2020. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
És tedd fel a kérdést: Azzal nem tudsz együtt élni, ha bekövetkezik ez a megalázó helyzet, amitől most szorongsz, vagy az a szomorúbb, ha egyedül öregedsz meg, mert esélyt sem adtál magadnak?
2020. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!