Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-20 körüli lányok, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 körüli lányok, ti mit nem szerettek általában a férfiakban?

Figyelt kérdés
Mik azok a dolgok, amiket úgy általában tapasztaltok, és kifejezetten utáljátok a férfiakkal kapcsolatban? amik miatt pl nem mentek bele egy új kapcsolatba sem..

2020. jan. 28. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Hogy mindig hozzám öreg emberek próbálkoznak be (30-40-esek) és hogy úgy beszélgetnek velem, mint akik hülyének néznek. Ilyen már-már gagyogós, ócska stílusban, meg azt hiszik, hogy ha meghívnak valamire, tartozom nekik.
2020. jan. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Amikor nem képesek másról beszélni, csak saját magukról, de ha nem magukról beszélnek akkor megállás nélkül interjúvolnak és ezt hívják "beszélgetésnek". Természetesen vannak kivételek, csak az összesnek van már pasija.
2020. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
*Csaja, elírtam.
2020. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha általánosítani akarunk akkor azt, hogy baromi későn érnek. Legújabb kutatások szerint 40 éves korukra jutnak el odáig, hogy teljesen érettek legyenek. A legtöbb férfit annyira nagy gyereknek látom.

Nekem huszonévesen már alap volt, hogy önállóan ellátom magam és a háztartást, megfelelően kezelem a pénzt ahhoz mérten, hogy mik a céljaim, nem olyan dolgok iránt érdeklődtem mint egy 10 éves kisgyerek. És egyáltalán nem találtam a saját korosztályomban olyan férfit aki ne lett volna nagyon gyerek hozzám. Lehet, hogy én vagyok koravén de nekem már baromi taszító volt 20 évesen is ha valakire anyuka főzött mosott takarított, ha valaki egy kiló kenyeret nem tudott egyedül megvenni, ha csak a bulikázásról meg számítógépes játékokról szólt az élet, ha valaki úgy állt a kapcsolatokhoz, hogy "majd lesz valahogy fiatal vagyok még megállapodni". Nekem ezek olyan gyerekes dolgok amiket nem tudtam elnézni már 20 évesen sem. És sajnos nagyon széles körben jellemző még 30 körül is ez a mentalitás a férfiakra. Már 30-as vagyok de még most is ilyen a férfi ismerőseim nagy része. Mintha megragadtak volna 15 éves szinten. Ha megnézek egy 15-16 éves tinikből álló csapatot, meghallgatom, hogy miről beszélnek gyakorlatilag ugyan azt hallom mint 30 éves férfiak között, viselkedésileg is nagyon hasonlók.

Természetesen vannak kivételek de általánosságokat kérdeztél.

2020. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

#4-es tökéletesen összefoglalta. A többségük sajnos későn érő típus.

20/L

2020. jan. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Jöttök itt az érett, okos nő dumával, több hülye nő van mint ahány férfi. Okos nő kifejezetten ritka.
2020. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos #4 és #6, mindkettővel egyetértek. #4 Van igazad, de ne általánosíts. Én pl. azt nem tudom elképzelni, hogy valaki helyettem lásson el egy háztartást, vagy csináljon meg bármit; és férfi vagyok a javából. #6: Neked is van igazad, én meg ennyi "majd lesz valahogy" nemtörődöm nőt, mint manapság; rég láttam.
2020. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságot, hülyének nézést szinte egyáltalán nem tolerálom. Cigit szintén.
2020. jan. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!