Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen személyiségű/viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségű/viselkedésű fiúk/férfiak nem fognak kelleni soha egy lánynak/nőnek sem?

Figyelt kérdés

Én már közeledek a 25-höz, és a nők terén nem sok sikert értem el. Barátnőt nem találtam eddig, akikkel meg eddig ismerkedtem lányok velük nem illettem össze, meg kevésnek éreztem magam hozzájuk. Kezdek attól félni hogy valami gond van velem. Nagy részben tudom mi az oka ennek, de szerintem más fiú is van aki ilyen és még is talál barátnőt.

A baj az, hogy nehezen nyílok meg, és nem beszélek sokat, max ha valakit jobban megismerek, és van témánk. De a lányok többsége nem türelmes, tehát így szinte esélyem sincs.

Van aki azt mondja hogy később amikor már komoly, hosszú távú kapcsolatot keresnek a nők akkor több esélyem lehet, hat nem tudom...remélem.


2020. jan. 27. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony önbizalmú taszítja őket.
2020. jan. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

En meg lassan kozelebb vagyok a 40-hez, mint a 30-hoz es kb. annyi sikerem volt, mint neked :)


Amugy meg le kell szallni roluk, csinald azt, amiben jo vagy, utazz, es hagyd meg oket a szupermeno csavoknak, akikert ugy odavannak, es majd jol atcseszik oket. Aztan amikor magukra maradnak X szamu gyerekkel/macskaval, mehetnek a friendzone-ba, ahogy te mentel 25 evesen :D

2020. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

-kevésnek éreztem magam hozzájuk

-valami gond van velem

-nehezen nyílok meg

-esélyem sincs

-hat nem tudom...remélem


Pl az ilyenek. Változni semmi hajlandóság de picsogás az megy.

2020. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek általában az olyan férfiak tetszenek, akik mellett el tudnak lazulni, akik mellett biztonságban érzik magukat. Ennélfogva az egyszerre könnyed és magabiztos férfiak az igazán vonzók. Aki bizonytalan, szorong, nem tudja, hogy mit mondjon vagy melyik kezével fogja meg a poharat, az a nőkben feszültséget, bizonytalanságot, kellemetlen érzéseket kelt.


Talán ha olyan társkeresőn próbálkoznál, ahol hosszasan levelezni tudnál nőkkel az első találkozás előtt is (például mert másik városban lakik), akkor lehet, hogy rossz társalkodási adottságokkal is volna esélyed. Sajnos az ilyen férfiaknak szinte semmi esélyük nincs szórakozóhelyeken vagy klubokban ismerkedni, mert ilyen helyeken a nők 2 perc alatt döntenek és lepattintanak magukról.

2020. jan. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ismertem olyan férfit, aki húszonéves, elég idős létére tapasztalatlan volt a kapcsolatok terén. Jófej volt, jól tudtam érezni magam mellette, saját bevallása szerint azért volt sikertelen, mert eleve kevés lánynál próbálkozott, volt 1-2 lány haver az élete során, akibe szerelmes lett, aztán évekig reménykedett.

Azt nem mondanám, hogy baj van a személyiségével, mert elég értelmes, vicces férfi. Valószínűleg idővel ő is rájött, hogy változtatnia kell a hozzáállásán, mert ez így nem eredményes.

Tehát ha nehezen nyílsz meg, nehezen ismerkedsz, az eléggé baj. Sok pasinak már a “számok törvénye” alapjàn összejön valaki előbb-utobb, miután már jónéhány lánynál próbálkozott. Míg te 1 sikertelen próbálkozás után rögtön kétségbeesel, bezárkozol és beképzeled magadnak azt, hogy az egész női nem ellened van, úgy nem eredményes.

2020. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!